reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny, mam pytanie. Czy w zrezygnowałyscie z picia kawy ? Mi jest ciężko... zawsze piłam ze 3 dziennie..
Dobrze ze nie mam tego problemu. Raz w życiu wypiłam kawę i to nie dla mnie. Jakoś odpycha mnie jej zapach, o smaku już nie wspomnę. Za to wiem ze herbaty za dużo też nie można pić- też ograniczyłam. Więc zostaje mi tylko woda do przeżycia.
 
Kawy nie lubię a herbatę ograniczam do 2 dziennie, z tym że wywaliłam totalnie owocową z powodu kwiatów hibiskusa. Niestety praktycznie każda owocowa je ma a szkoda.
 
Nie wiedziałam że nie można hibiskusa 😆 Ja herbat piję dość dużo bo z 3 dziennie a czasem i 4, ale zazwyczaj earl grey z miodem imbirem i cytryną
No w ciąży powinno się go unikać bo wpływa na czynność skurczową macicy i ja też gdzieś czytałam że ma działanie poronne. Dla bezpieczeństwa ja tego unikam. I z tego co mi mówił ginekolog roibosa też nie można pić w ciąży. Ale nie wiem dlaczego.
Tak Earl Grey to moja ulubiona jeszcze z mlekiem ♥️♥️♥️
 
reklama
Cześć dziewczyny :) w środę pierwsza wizyta, trzymajcie kciuki za dobre wieści, mam nadzieję że zostanę z Wami na dłużej :)
Ogólnie czuję się dobrze, ale słodkie mi nie podchodzi a ja słodycze bardzo lubię 😅 też jak sobie pochodzę za dużo i pokręcę po domu to pobolewa mnie trochę brzuch, więc staram się nie przemęczać :) a jak wasze samopoczucie w ten zimowy dzień? Ja sobie kupiłam wczoraj świąteczny kocyk i kubek i zamierzam już resztę dnia sobie chillować 😀
 
Do góry