reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Ja uwielbiam herbaty, ale gustuję w czarnych aromatyzowanych. Teraz jest herbaciany raj na jesień, bo można dostać fajne świąteczne smaki. Ostatnio w Lidlu kupiłam takie w świątecznych puszkach z serii Deluxe i właśnie jedną z nich piję oglądając skoki narciarskie. One są świetne, bo mocno czuć aromaty korzenne. Szkoda tylko że nie ma wersji bez puszek, bo jak mi się skończą to bez sensu dublować kolejne puszki w szafce.
 
reklama
Ja dziś spałam do 9 🫣 w ogóle to mogłabym spać cały czas. Ale zebrałam się i pojechałam zrobić badania krwi. Mi lekarz przepisał na pierwszej wizycie a teraz w środę mam 2 wizytę to już pójdę z wynikami. Ja prowadzę ciążę w luxmed.
Mimi też spała do 9? Mnie niestety obecnie najbardziej męczą zawroty głowy
 
A który masz tydzień w czwartek ? Ja chyba tez osiwieje do 4.12 dopiero , zrobiłam będę tylko dwa razy w 4 tc i już raczej nie będę badać bo jeszcze większy stres..🙈

30.11 będę 6+5.
Stresuje mnie to, ze nie idę do swojej ginekolog, a znowu do tego faceta.
W grudniu mam nadzieje, ze uda mi się już do mojej, ale się zdziwi.😅
Powtarzałam cały czas zawsze, ze żadnych więcej dzieci. 😂
Najlepsze jest to, ze w tamtych ciążach robiłam zawsze 5 testów ciążowych i czekałam cierpliwie do wizyty.
Tu zrobiłam pierwszy raz w życiu betę, 8 testów i nie wierze. 🤦🏻‍♀️
 
30.11 będę 6+5.
Stresuje mnie to, ze nie idę do swojej ginekolog, a znowu do tego faceta.
W grudniu mam nadzieje, ze uda mi się już do mojej, ale się zdziwi.😅
Powtarzałam cały czas zawsze, ze żadnych więcej dzieci. 😂
Najlepsze jest to, ze w tamtych ciążach robiłam zawsze 5 testów ciążowych i czekałam cierpliwie do wizyty.
Tu zrobiłam pierwszy raz w życiu betę, 8 testów i nie wierze. 🤦🏻‍♀️
No ja tez właśnie wybieram się 6+5 hehe o kurczę to niezle , dopiero jak zobaczysz serduszko to Ci ulży 😘 a ile masz lat i ile dzieciaków na pokładzie ? :)
 
30.11 będę 6+5.
Stresuje mnie to, ze nie idę do swojej ginekolog, a znowu do tego faceta.
W grudniu mam nadzieje, ze uda mi się już do mojej, ale się zdziwi.😅
Powtarzałam cały czas zawsze, ze żadnych więcej dzieci. 😂
Najlepsze jest to, ze w tamtych ciążach robiłam zawsze 5 testów ciążowych i czekałam cierpliwie do wizyty.
Tu zrobiłam pierwszy raz w życiu betę, 8 testów i nie wierze. 🤦🏻‍♀️
Byłaś już na wizycie ? U mnie też wychodzi 6+5 w czwartek
 
A ja uwielbiam zieloną liściasta i niby też nie można ale muszę się upewnić czy na pewno. Owocówki też lubię ale wolę sama dodać pomarańczy, goździków miodu soku i kombinować.
 
reklama
O proszę. Chyba sobie kupie, znalazłam taka z poziomkami i innymi dodatkami 😀
Z kolei całkowicie wskazana jest herbata Rooibos z czerwonokrzewu afrykańskiego. Ta świetnie wpływa na zdrowie przyszłej matki, niweluje nudności i jest dobrym źródłem cennego żelaza, które zapobiega ciążowej anemii. Dodatkowo, Rooibos możesz pić również podczas karmienia piersią. Co najważniejsze nie zawiera kofeiny!!
 
Do góry