reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Mojemu już się oberwało, bo humor mi się popsuł. 🙈
Cały czas bym tylko spała i nic dziś nie zrobiłam.
Dobrze, ze obiad mam wczorajszy.
Idę z synem na ten śnieg, sklep trzeba odwiedzić i w domu troszkę ogarnąć. 😅
A jak Wam dzień mija?
 
reklama
Ja właśnie posprzątałam i zrobiłam pomidorowke, dla męża zrobię makaron z kiełbasą i białym serem i później też już nic nie zamierzam robić. Oczywiście już opierdzieliłam całą miskę😊 ja nie wiem gdzie ja to mieszczę ale ważne że jak zjem to mi lepiej nie podbija mnie przez godzinę. Co do słodyczy to również uwielbiam, ale w ciąży mogą nie istnieć, jedynie lody mi wchodzą najbardziej śnieżki w kostce:)
 
Mojemu już się oberwało, bo humor mi się popsuł. 🙈
Cały czas bym tylko spała i nic dziś nie zrobiłam.
Dobrze, ze obiad mam wczorajszy.
Idę z synem na ten śnieg, sklep trzeba odwiedzić i w domu troszkę ogarnąć. 😅
A jak Wam dzień mija?
ja nawet dzisiaj nie mam mega mdłości jak zwykle więc nawet nie jest źle ale korzystam z wolnego dnia i sobie leżę i odpoczywam, ostatnio to mogłabym spać całymi dniami, potem jak mój się trochę ogarnie to musimy jeszcze jechać po towar na poniedziałek więc do zamknięcia pewnie będziemy jeździć
 
Dobrze ze nie mam tego problemu. Raz w życiu wypiłam kawę i to nie dla mnie. Jakoś odpycha mnie jej zapach, o smaku już nie wspomnę. Za to wiem ze herbaty za dużo też nie można pić- też ograniczyłam. Więc zostaje mi tylko woda do przeżycia.
Ja tez nie pije kawy, robiłam kilka podejsc ale to nie dla mnie, za to zapach kawy lubię 😊
 
Mojemu już się oberwało, bo humor mi się popsuł. 🙈
Cały czas bym tylko spała i nic dziś nie zrobiłam.
Dobrze, ze obiad mam wczorajszy.
Idę z synem na ten śnieg, sklep trzeba odwiedzić i w domu troszkę ogarnąć. 😅
A jak Wam dzień mija?
U mnie jak to w sobotę zakupy, pranie, sprzątanie, gotowanie..
A i mojemu mężowi dziś już kilka razy się oberwało.. nosi mnie strasznie i nie potrafię się powstrzymać od uwag i zaczepek, jeszcze tak nigdy nie miałam 🙈 mam nadzieję że szybko mi przejdzie..
 
Mnie ciągle coś wkurza, ale staram się nad soba panować, albo sygnalizować o co mi chodzi. 😁

Wczoraj u mnie beta 4596 takze leci sobie powoli do przodu, równym tempem, w czwartek rano usg, może już coś będzie wiecej widać 🍀

Ja kawy nie pije, więc nie mam problemu z ograniczeniem, bardziej herbaty, ale ja pije jedna torebke na caly dzbanek, slabizna taka, że się śmieją ze mnie, że to nie herbata , ale taka lubie i tyle🙂
 
Przypomniało mi się że wstawiłam pościel, więc trzeba ja do suszarki wrzucić bo chce taka miękka i pachnąca na kołdrę ubrać i co?? I kurna w suszarce czekaja ciuchy do ułożenia 🤦‍♀️🤦‍♀️ jeny jak mi się nie chce....
 
reklama
Przypomniało mi się że wstawiłam pościel, więc trzeba ja do suszarki wrzucić bo chce taka miękka i pachnąca na kołdrę ubrać i co?? I kurna w suszarce czekaja ciuchy do ułożenia 🤦‍♀️🤦‍♀️ jeny jak mi się nie chce....
ja mam to samo zawsze 😅 jak była suszarka taka do wieszania prania to wisiało i wisiało a teraz czasem złożę od razu a jak mi się nie chce to leży i czeka do następnego prania 🤣
 
Do góry