reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Cześć dziewczyny!
Dawno tu nie zaglądałam, ostatnio pewnie ponad tydzień temu, i uzbierało mi się ponad 40 stron do nadrobienia, ale aż tyle nie dam rady 😀🙈 doczytałam o jakiejś prywatnej grupie i też bardzo chciałabym do niej dołączyć, ale kompletnie nie wiem na czym to polega ani nic, nigdy nie byłam na takim forum, to moja pierwsza ciąża i pierwsze takie forum 😀
Z ciążowych spraw to też strasznie męczą mnie mdłości i spać chodzę już o 21, bo padam na twarz. Jutro mam wizytę u ginekologa, zobaczymy co tam u dzidzi słychać, mam nadzieję że wszystko w porządku i zdrowo sobie rośnie ☺️
A jak u was? Dużo śniegu napadało? Jak wasze samopoczucie w ten andrzejkowy weekend? ☺️
hmmmm to są teraz jakieś andrzejki ? Aha dobrze wiedziec bo u mnie to już chyba skleroza ciążowa haha 🙈😂
U nas właśnie śnieg zaczął sypać i znów jest biało 🌨️
Powodzenia jutro na wizycie🤞 daj znać po i wpadaj do nas częściej :) nie daj nam tęsknić 😂!
 
reklama
Skąd ja znam te humorki 🙈
Mi ostatnio chciało się płakać, bo miałam ochotę na pizze, ale nie wiedziałam, która zamówić. 😂

Córkę chciałam rodzic na zaspie, ale wtedy nie było miejsc i rodziłam w wojewódzkim - było spoko.
Syna udało się urodzić na zaspie i tez było dobrze.
W UCK mnie jeszcze nie było, a wiec będę myślałam uck vs zaspa 😂

Ja mam ‚moja ciąża’ i ‚preglife’.
Ja mam mdłości z rana, a największe wieczorem się zaczynaja i od południa nic już nie przełknę.
jak chcecie się pośmiać to ja się popłakałam ostatnio jak zjadłam obiad i dalej byłam głodna było mi strasznie przykro tylko nie wiem czemu🤦‍♀️ mąż śmiał sie w cholere a ja do niego przecież to nie jest śmieszne i wyje😭 będziemy się z tego śmiać za jakiś czas na bank🤣
W pracy koleżanki patrzą na mnie tak : 😳😳😳
Bo ciągle coś żre, jak tak dalej będzie to będę musiała się szybciej przyznać chyba co jest na rzeczy 🙈
 
Mamuśki , pytanie.. czy jesteście za tym żeby pomału założyć grupę prywatna ? Wydaje mi się , ze już teraz pomału będą testować sierpniowe mamy . Za chwilkę pierwsze wizyty , może ktoś będzie chciał jakieś zdjęcie wstawić , a po co wszyscy na forum maja czytać co piszemy i oglądać zdjecia :) . Do prywatnej grupy zawsze jakaś nowa mama może dołączyć , wtedy wysyła prośbę i moderatorka grupy akceptuje :) co Wy myślicie na ten temat ? 😘 . Jesli byście chciały to trzeba będzie napisać do głównej moderatorki - aniaslu -i zgłosić nicki dziewczyn które by chciały w tej grupie być :) No i dodatkowo trzeba wtedy ustalić 2 moderatorów :) . Myśle , ze lepiej byc na takiej grupie , tam możemy sobie zrobić taka stronę z terminami wizyt , żeby można było trzymac kciuki za każda , z terminami porodu później z imieniem :) tak mieliśmy na wrześniowych mamach . No, ale to wypowiedzcie się co myślicie ? ❤️
@beaunuage @Kitsune @MatkaWariatka37 @Paula94 @Kasia.dobry @pinnacce @Naataaliaa @PierwszaFasolka2020 @Fralex @Szelejla @MatkaJoanna @annamaria321 @Kinga1013 @zolinka_ @Ifi25 @Testral @Lena049 @kavangah @Inka.85 i cała reszta dziewczyn :)

Hej hej,
Chętnie dołączę do prywatnej grupy ❣️
 
Spać też bym mogła, nie mam z tym problemu tylko głupie sny mam i budzę się często ( przez dzieci) ale z zasypianiem nie mam najmniejszych problemów 😆
O a to ja czuje się świetnie dopóki nie zjem, jak już wejdzie śniadanie albo herbata to gola w gardle do wieczora i mdłości, plus że nie wymiotuje.

Macie jakieś aplikacje ciążowe? Ja mam ovu friend boo tam kalendarzyk prowadziłam ale jakoś mało mi się podoba wersja ciążowa!
Ja mam flo bo tak kalendarzyk prowadziłam i teraz dodatkowo Preglife
 
Dziewczyny, mam pytanie. Czy w zrezygnowałyscie z picia kawy ? Mi jest ciężko... zawsze piłam ze 3 dziennie..
ja tak jakoś na początku listopada przestałam pić, bo ciągle mnie po niej męczyło w toalecie, wcześniej nie miałam takich problemów po kawie, z rana robię sobie trochę mocniejszą herbatę, później już pije lekką ale i tak chodzę śpiąca, najgorzej jest w pracy koło poludnia
 
Ja w sumie piję kawę ale nie dlatego żeby się pobudzić tylko dlatego że lubię ten smak. Po kawie to jestem wręcz śpiąca. 😆 To idę sobie zaraz zrobić do ciasteczka😁
 
reklama
Dziewczyny jak robicie zastrzyki z heparyny to usuwacie powietrze ze strzykawki czy wstrzykujecie razem z nim? Znalazłam w internecie dwie sprzeczne szkoły i nie wiem jak się to powinno prawidłowo robić? Z powietrzem czy bez 🤔
Mi lekarz mówił że nie wolno wypuszczac. A też wolałabym usunąć powietrze najpierw
 
Do góry