reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
ja bym chciała ale się w choooooj boję i mam paraliż mozgu 😂 czekam jak na szpilkach aż we wtorek mi mój lekarz powie "ciesz się!" to dopiero zacznę chyba 🫣 wstyd mi i przepraszam to moje wyczekane dziecko każdego dnia, ale tak się boję znów rozczarowania że mam nogi jak z waty 🥹 cały czas nie mogę uwierzyć że to się dzieje, byłam nastawiona na walkę w klinice niepłodności, w grudniu mieliśmy z mężem iść na badania dostaliśmy skierowania na całe mnóstwo różnych badań, wiecie...ja nawet jeszcze tego nie odwołałam..odwołam dopiero we wtorek jak będzie ok 🥹
Ohh to zrozumiałe.. ten strach ! Ale nie martw sie , na pewno będzie wszystko dobrze 😘
To czy na dzień dzisiejszy mogę Cię wpisać jako moderator ? Ogólnie będę sie starać ogarniać wszystkie wizyty itd ale wiecie jak to jest , może będzie tak ze skończę szybciej ciąże wtedy będę musiała zrezygnować i będą jeszcze dwie moderatorki na takiej zasadzie :)
 
Dziewczyny jak robicie zastrzyki z heparyny to usuwacie powietrze ze strzykawki czy wstrzykujecie razem z nim? Znalazłam w internecie dwie sprzeczne szkoły i nie wiem jak się to powinno prawidłowo robić? Z powietrzem czy bez 🤔
 
Ja dziś spałam do 9 🫣 w ogóle to mogłabym spać cały czas. Ale zebrałam się i pojechałam zrobić badania krwi. Mi lekarz przepisał na pierwszej wizycie a teraz w środę mam 2 wizytę to już pójdę z wynikami. Ja prowadzę ciążę w luxmed.
 
Cześć dziewczyny!
Dawno tu nie zaglądałam, ostatnio pewnie ponad tydzień temu, i uzbierało mi się ponad 40 stron do nadrobienia, ale aż tyle nie dam rady 😀🙈 doczytałam o jakiejś prywatnej grupie i też bardzo chciałabym do niej dołączyć, ale kompletnie nie wiem na czym to polega ani nic, nigdy nie byłam na takim forum, to moja pierwsza ciąża i pierwsze takie forum 😀
Z ciążowych spraw to też strasznie męczą mnie mdłości i spać chodzę już o 21, bo padam na twarz. Jutro mam wizytę u ginekologa, zobaczymy co tam u dzidzi słychać, mam nadzieję że wszystko w porządku i zdrowo sobie rośnie ☺️
A jak u was? Dużo śniegu napadało? Jak wasze samopoczucie w ten andrzejkowy weekend? ☺️
 
Dziewczyny jak robicie zastrzyki z heparyny to usuwacie powietrze ze strzykawki czy wstrzykujecie razem z nim? Znalazłam w internecie dwie sprzeczne szkoły i nie wiem jak się to powinno prawidłowo robić? Z powietrzem czy bez 🤔
mi lekarka powiedziała żeby tego powietrza nie wypuszczać
 
o to ja dzisiaj też, padłam wczoraj chyba o 18..mąż mnie obudził na chwilę a sam zasnął...tak więc poszłam spać dalej, obudziły mnie mdłości i właśnie cycki o 4, musiałam jogurt opierdzielic i znów pod kołdrę...wstałam dopiero pół godziny temu pierwsze co to śniadanie bo budzę się tak głodna że mi się płakać chce że jeszcze mucze czekać aż sobie zrobię te śniadanie 🙈 ja pierdziele co za humorki😂
Tak wiec dzień dobry dziewczyny 😂😘

Skąd ja znam te humorki 🙈
Mi ostatnio chciało się płakać, bo miałam ochotę na pizze, ale nie wiedziałam, która zamówić. 😂
Ostatnio rodziłam w UCK i chyba chciałabym znowu tam. A Ty?

Córkę chciałam rodzic na zaspie, ale wtedy nie było miejsc i rodziłam w wojewódzkim - było spoko.
Syna udało się urodzić na zaspie i tez było dobrze.
W UCK mnie jeszcze nie było, a wiec będę myślałam uck vs zaspa 😂
Spać też bym mogła, nie mam z tym problemu tylko głupie sny mam i budzę się często ( przez dzieci) ale z zasypianiem nie mam najmniejszych problemów 😆
O a to ja czuje się świetnie dopóki nie zjem, jak już wejdzie śniadanie albo herbata to gola w gardle do wieczora i mdłości, plus że nie wymiotuje.

Macie jakieś aplikacje ciążowe? Ja mam ovu friend boo tam kalendarzyk prowadziłam ale jakoś mało mi się podoba wersja ciążowa!

Ja mam ‚moja ciąża’ i ‚preglife’.
Ja mam mdłości z rana, a największe wieczorem się zaczynaja i od południa nic już nie przełknę.
 
Ohh to zrozumiałe.. ten strach ! Ale nie martw sie , na pewno będzie wszystko dobrze 😘
To czy na dzień dzisiejszy mogę Cię wpisać jako moderator ? Ogólnie będę sie starać ogarniać wszystkie wizyty itd ale wiecie jak to jest , może będzie tak ze skończę szybciej ciąże wtedy będę musiała zrezygnować i będą jeszcze dwie moderatorki na takiej zasadzie :)
dobra :) ja to mówią raz kozie śmierć, możesz wpisywać 😝 masz rację trzeba wierzyć w sukces tej misji ❤️!
 
Dziewczyny jak robicie zastrzyki z heparyny to usuwacie powietrze ze strzykawki czy wstrzykujecie razem z nim? Znalazłam w internecie dwie sprzeczne szkoły i nie wiem jak się to powinno prawidłowo robić? Z powietrzem czy bez 🤔
mi kazali do końca i na spokojnie dopiero po chwili wyciągać krecąc tą igła powoli.. ale czy jest to prawidłowo?nie wiem.. nigdy nie musiałam sobie nic wstrzykiwać 🫢
 
reklama
Do góry