reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja tez juz pokupowalam jakieś body chociaz ta płeć u nas taka pewna nie jest bo mala sie zasłania za każdym razem . A liczylyscie moze ile dziennie kalorii jecie?? Ja przez ostatnie tygodnie mam taka ochote na slodkie ze masakra, nie umiem sie opanować. Dzis tak z ciekawosi wrzucilam w kalkulator i wyszlo ok 2300, troche duzo :-)
 
reklama
Ja jeszcze nic nie mam ale pilnie oglądam co potrzeba. Telefon od YouTube aż ciepły :)))
Nie liczę kalorii, ale widzę ze przesadzam po boczkach 🙈 bo się zaokrągliły. Też mi słodkie smakuje … zawsze na zakupach pozwalam sobie na batonika 🤣
 
I szukaj tu człowieku sprawiedliwości na świecie 🤨
ja sobie odmawiam słodkości, zresztą jakoś nie mam na nie parcia i tak... ale ogólnie bardzo zwracam uwagę na to co jem i ile jem , myślałam że ciąża to okres gdy pozwolę sobie na wszystko we wszelkich ilościach a tu jednak nie... a mimo to w pół roku przybyło +15 kg ...
Lekarz tylko wywinął ramionami : hormony...
Jedna będzie wcinać co wlezie i ile wlezie i przytyje za całą ciążę parę pojedyńczych kilogramów ( jak moja kuzynka ) , a ja jem salatki, warzywa, owoce , woda ... i tyję od samego spojrzenia przez szybę na pączka 😄😋🤦‍♀️
- wszelkie wyniki tarczycy, krzywej cukrowej, mocz , morfologia jak to określił mój lekarz- wręcz i-de-al-ne .

Już się z tym pogodziłam 😊
 
I prawidłowo, zrzucimy zbędne kg biegając z wózkiem na spacery :)

Ja tez jem zdrowo, wszystko domowe, do fastfood mnie nie ciągnie, 2L wody dziennie ale moje porcje są większe i w tym u mnie jest pies pogrzebany 🤣
 
Cześć, obecnie jestem w 24 tygodniu ciąży, ciąża książkowa także super, ale martwi mnie jedna rzecz i chciałam spytać czy któraś z was się z tym spotkała. Podczas podnoszenia lewej nogi kłuje/rwie mnie po lewej stronie brzucha co utrudnia mi trochę poruszanie a nawet obracanie się z boku na bok w łóżku. Czy któraś z was tak miała ?
 
Cześć, obecnie jestem w 24 tygodniu ciąży, ciąża książkowa także super, ale martwi mnie jedna rzecz i chciałam spytać czy któraś z was się z tym spotkała. Podczas podnoszenia lewej nogi kłuje/rwie mnie po lewej stronie brzucha co utrudnia mi trochę poruszanie a nawet obracanie się z boku na bok w łóżku. Czy któraś z was tak miała ?
Hej, mnie tez czasami ciągnie i właśnie przeważająca lewa strona. Też jak wstaje za szybko. Pytałam o to lekarza i powiedział ze wszystko przez hormon, który rozluźnia połączenia stawowe by miednica mogła się rozciągać. Hormon działa na cały organizm wiec i na więzadła sąsiadujące:) kazał się nie martwić i zalecił lekkie rozciąganie (PO ROZGRZANIU STAWÓW) a najlepiej to basen :)
 
Hej, mnie tez czasami ciągnie i właśnie przeważająca lewa strona. Też jak wstaje za szybko. Pytałam o to lekarza i powiedział ze wszystko przez hormon, który rozluźnia połączenia stawowe by miednica mogła się rozciągać. Hormon działa na cały organizm wiec i na więzadła sąsiadujące:) kazał się nie martwić i zalecił lekkie rozciąganie (PO ROZGRZANIU STAWÓW) a najlepiej to basen :)
Uff, uspokoiło mnie to. W takim razie czas chyba wybrać się na basen, dziękuję za odpowiedź ❤️
 
@Lelka098 nie tylkonu ciebie, ta lewa strona najgorsza. W nocy jak to w nocy, obracam się i jak przewracam się lewy bok to zawsze się budzę, to jest takie nieprzyjemne ukłucie, właśnie jakby naderwał się jakuś mięsień albo ścięgno, po chwili mija ... no ale jest.
 
Ja tez juz pokupowalam jakieś body chociaz ta płeć u nas taka pewna nie jest bo mala sie zasłania za każdym razem . A liczylyscie moze ile dziennie kalorii jecie?? Ja przez ostatnie tygodnie mam taka ochote na slodkie ze masakra, nie umiem sie opanować. Dzis tak z ciekawosi wrzucilam w kalkulator i wyszlo ok 2300, troche duzo :-)
Ja to ostatnio ciągle jem coś słodkiego, kalorii to już nawet nie liczę bo co chwile coś podgryzam ale waga jakoś bardzo do góry nie idzie. Póki co na plusie mam jakieś 4-5 kg
 
reklama
Do góry