reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja podobnie, wchodzę raz w tygodniu więc jestem za.
U mnie mdłości jeszcze czasem się pojawiają, ale przestałam wymiotować w 17, albo na początku 18 tygodnia. Ale dopiero w tym tygodniu mam siłe na działanie i zdarzyłam już sprzątnąć jedna szafę i zrobić trochę miejsca 😁

Z zakupów u mnie kupiłam sobie adapter do pasa do samochodu, bo zwykły już mnie ciśnie, a bez pasa czuję się nieswojo. No i jutro zaczynam szkołę rodzenia.
Ja też dzisiaj zrobiłam drobne porządki ale jakoś lepiej mi się na sercu dzięki temu zrobiło :)
Zaczynacie już kompletować wyprawkę? Ja mam większość rzeczy po synku ale troszkę muszę dokupić. Jednak poczekam z tym jeszcze :)
Szkoła rodzenia super sprawa, chodziliśmy z mężem w pierwszej ciąży :)
 
reklama
U mnie mdlosci niby przeszły 2-3 tygodnie temu, apetyt wraca, ale wydaje mi sie ze ostatnie kilka dni niedobrze mi wieczorami i zdarzy mi się lekko zwymiotować raz na 4-5 dni ale ogólnie jest o wiele lepiej, wcześniej było minimum raz dziennie. Dzisiaj 18+5
 
Ja też dzisiaj zrobiłam drobne porządki ale jakoś lepiej mi się na sercu dzięki temu zrobiło :)
Zaczynacie już kompletować wyprawkę? Ja mam większość rzeczy po synku ale troszkę muszę dokupić. Jednak poczekam z tym jeszcze :)
Szkoła rodzenia super sprawa, chodziliśmy z mężem w pierwszej ciąży :)
Szkoda że teraz część teoretyczna jest online, tylko praktyczna w siedzibie. Ale dobre i to.
Ja jeszcze nie mam nic, planuję odkupić jakąś używaną pakę ubranek jak już będę wiedziała co tam w brzuszku noszę 😆 mam nadzieję że dowiem się w przyszłym tygodniu, bo to już będzie 20 tydzień 😆
Wtedy też planuję rozejrzeć się za wózkiem, łóżeczko już mamy wybrane w ikea :D
 
Jestem za odświeżeniem wątku, potrzeba mi chyba wsparcia ;)
Ja po wczorajszej amniopunkcji, więc trochę stres, czy wszystko dobrze...
Mialyście amnio? Jakieś objawy po?
 
Jestem za odświeżeniem wątku, potrzeba mi chyba wsparcia ;)
Ja po wczorajszej amniopunkcji, więc trochę stres, czy wszystko dobrze...
Mialyście amnio? Jakieś objawy po?
To w takim razie mocno zaciskamy kciuki ale na pewno wszystko będzie dobrze :) miałaś jakieś przesłanki żeby zrobić?
 
Wysokie ryzyko z prenatalnych 1:165 dla trisomii 21, początkowo chciałam zrobić test z krwi genetyczny ten płatny, ale Pani Genetyk wytłumaczyła mi, że badań przesiewowych nie potwierdza się badaniami przesiewowymi, stąd taka decyzja o amnio :)
 
Wysokie ryzyko z prenatalnych 1:165 dla trisomii 21, początkowo chciałam zrobić test z krwi genetyczny ten płatny, ale Pani Genetyk wytłumaczyła mi, że badań przesiewowych nie potwierdza się badaniami przesiewowymi, stąd taka decyzja o amnio :)
Skorygowane wyszło Ci 1:165? No niestety te przesiewowe badania nie są do końca wiarygodne
 
reklama
A jak sama amniopunkcja? Bardzo nieprzyjemnie?
Nie była bolesna, ale taka nieprzyjemna, jednak ta igła miała 9 cm o_O ten moment przebijania przez skórę taki nieprzyjemny jak przy pobieraniu krwi...
Minuta dosłownie całość, widać, że lekarz miał duŻą wprawę, co mnie uspokoiło, jeszcze po zrobił dokładnie USG czy wszytsko okej, puścił serduszko żebym też się uspokoiła :)
 
Do góry