reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dzień dobry mamuśku.
Na forum zamknietym dokonaliśmy głosowania co z osobami, które dopiero dołączyły .
Wybaczcie nam, ale mamy zgraną ekipę która udziela się codziennie przez cały dzień, niemal od początku powstania tej grupy. Część również dołączyła późno ( zwłaszcza te które mają termin na sam koniec lipca ) ale udzielały się bardzo aktywnie.
A część osób które przyszły się tu przywitać, na różnym etapie czasowym, napisały 1 post z powitaniem i prośbą o dołączenie do grupy zamkniętej ... po czym ślad po nich zaginął.

To forum tutaj nie zostanie zostanie zamkniete, o to nie musicie się martwić i z pewnością będziemy tu też zaglądać i z wami pisać.
To też od was zależy jaka będzie tutejsza aktywność.
 
reklama
Dzień dobry mamuśku.
Na forum zamknietym dokonaliśmy głosowania co z osobami, które dopiero dołączyły .
Wybaczcie nam, ale mamy zgraną ekipę która udziela się codziennie przez cały dzień, niemal od początku powstania tej grupy. Część również dołączyła późno ( zwłaszcza te które mają termin na sam koniec lipca ) ale udzielały się bardzo aktywnie.
A część osób które przyszły się tu przywitać, na różnym etapie czasowym, napisały 1 post z powitaniem i prośbą o dołączenie do grupy zamkniętej ... po czym ślad po nich zaginął.

To forum tutaj nie zostanie zostanie zamkniete, o to nie musicie się martwić i z pewnością będziemy tu też zaglądać i z wami pisać.
To też od was zależy jaka będzie tutejsza aktywność.
Jasne, rozumiem. W moim przypadku to akurat była kwestia bardzo późnego znalezienia forum samego w sobie. Wcześniej świadomie nie chciałam się angażować bo wciąż ciężko było mi uwierzyć ze naprawdę jestem w ciąży.
Nie mniej jednak powodzenia dla wszystkich!
 
Dzieki wielkie za taka propozycje! Moglam sie wczesniej pare dni odezwac, ale ambitnie podeszlam do tematu i chcialam najpierw przeczytac caly watek 🙈🙈
Nie bierz tego do siebie, tu naprawdę przewinęło sie wiele osób które przywitały się, potem poprosiły o dołączenie ich do zamkniętej części ale poza tym ani razu się nie pojawiły ani nie zainteresowały się do kogo mogłyby w tej sprawie napisać.
 
Nie bierz tego do siebie, tu naprawdę przewinęło sie wiele osób które przywitały się, potem poprosiły o dołączenie ich do zamkniętej części ale poza tym ani razu się nie pojawiły ani nie zainteresowały się do kogo mogłyby w tej sprawie napisać.
Naprawde spoko, nie nalegam :). Bardziej mam taka nature, ze chcialam wyjasnic z czego to wynikalo w moim przypadku. Milego dnia!
 
reklama
Do góry