reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Gratulacje córki!!! Najważniejsze że zdrowa

Widzę że dzisiaj sporo nas nie mogło spać, ja to samo ale pewnie przez stres przed wizyta

Dziewczyny, czy któraś z was też tak ma, że czasem wymiotuje rano a czasem nie ? Próbowałam znaleźć na to jakiś schemat ale czy zjem od razu śniadanie czy nie to potrafi skończyć się tak samo. Próbowałam z krakersami przy łóżku ale też loteria. Może macie jakieś inne patenty

A teraz ruszam do lekarza, proszę o trzymanie kciuków. Dwa tygodnie temu pęcherzyk był taki brzydki że się bardzo martwię :(
 
Gratulacje córki!!! Najważniejsze że zdrowa

Widzę że dzisiaj sporo nas nie mogło spać, ja to samo ale pewnie przez stres przed wizyta

Dziewczyny, czy któraś z was też tak ma, że czasem wymiotuje rano a czasem nie ? Próbowałam znaleźć na to jakiś schemat ale czy zjem od razu śniadanie czy nie to potrafi skończyć się tak samo. Próbowałam z krakersami przy łóżku ale też loteria. Może macie jakieś inne patenty

A teraz ruszam do lekarza, proszę o trzymanie kciuków. Dwa tygodnie temu pęcherzyk był taki brzydki że się bardzo martwię :(
Co to znaczy że był pęcherzyk brzydki ? Trzymam kciuki powodzenia !!!
 
Cześć dziewczyny miłego dnia 😊trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!
Dziś też ciężko spałam :/ syn też sie wiercil i mówił że boli Go brzuszek, ja dostałam katar i mnie męczy ale nie ma tragedii, córka ma naukę przez laptopa to jakaś kpina, wf trwał może z 20 min.... 🙈 dajcie siłę 🙏🙏🙏
Spokojnego dnia😊
 
Co to znaczy że był pęcherzyk brzydki ? Trzymam kciuki powodzenia !!!
Wygląda jak taki banan, nawet nie jak banan tylko dziwny twór. Plus postrzępiony, jedna lekarka mówiła że to większe ryzyko poronien
IMG_20211220_101020.jpg
 
My już po:)
Dzidziuś ma 3,5 cm:)
Ładne tętno 167…
Wszystko ok, Pani nawet powiedziała ze przezorność karku dobra ale na prenatalnych to potwierdzi…
Ale się ciesze:)
Widziałam nóżki i raczki:)

Aaaa i u mnie już ładnie wszystko widac przez powłoki brzuszne :)

Niestety cisnienie mam wysokie i czekam na leki…:/
 
reklama
Ale co ma do tego rozum? Jezeli ktoś pije piwo 0.0 czy wino bezalkoholowe to nie ma w tym niczego złego. Nie popadajmy w skrajnosci, że w ciąży mamy jeść tylko warzywa i owoce i pić sama wode. Nie popieram picia alkoholu, nawet 0,5 %, ale gdy napój faktycznie nie zawiera alkoholu to nie widzę przeciwwskazań.
To jeśli nie widzisz przeciwwskazań to pij. Autorka zapytała czy tez pijemy piwa 0% - nie nie pije i polecam w ciąży pic bardziej wartościowe rzeczy. Czy to Znaczy ze masz być o warzywach i wodzie :) Dla mnie między piwem a warzywami jest JesCE sporo rzeczy :) luz bluz.
 
Do góry