reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ej dziewczyny ja to dzis spamuje tutaj 😁 ale to forum to dla mnie taka skarbnica wiedzy bo kazda ma jakas swoja i naprawde na wiele pytan mam odpowiedzi. Zastanawiam sie co zrobic jutro. Dzis wzielam wolne i gdzies tam w glebi liczylam ze jeden dzien na regeneracje wystarczy no ale...dupa. nie wystarczy bo nic lepiej sie nie czuje a z gilem do roboty chodzic to srednio a jeszcze w ciazy to wykluczam bo wiem ze dziecku to dobrze nie zrobi ani mi. I nie pozostaje mi nic innego jak isc do lekarza albo teleporade ogarnac noi wezme zwolnienie na te kilka dni. Tylko jak to wplynie na moja kase potem na tym konkretnym zwolnieniu i maciezynskim? Ktoras z Was jakis czas temu pisala jakis post odnosnie zwolnien ? Zastanawiam sie jak to moja szefowa by rozegrala...no bo teoretycznie ja mam 90% na konto 10% do reki...czyli te 100% zwolnienia wyplaci mi z tej puli konta a rabnie reszte co do reki....
no wypłaci Ci to co legalnie na konto pewnie... Ja mialam dlugo 1/4 wypłaty do ręki, to dopiero jest dramat. 😔😔😔
 
Dziewczyny, wiem że niektóre z was są już na zwolnieniu. Nie macie wyrzutów sumienia? Ja już tydzień siedzę na L4 a to dopiero 8TC. Ciąża zagrożona więc lekarz sam zalecił, mam zwolnienie do kolejnej wizyty 28/12. Ale strasznie mi jest głupio bo pracuje z domu i nie mam tak ciężko jakbym np miała pracę stojąca. Jedynie stres wchodzi w grę jako zagrożenie. Plus bardzo boli mnie ciągle brzuch i nie mogę za długo siedzieć. Ale i tak ... Ciągle wyrzuty sumienia :( a o ciążę 2 lata się starałam więc spodziewałam się że nie będę miała wyrzutów w tym temacie
mnie też niestety bardzo męczą wyrzuty sumienia... czuje sie źle, wymiotuję, praca stresująca, ale jakoś nie umiem się przekonać, że kogoś nie okradam....
 
Też mam prenatalne 22 🙂 i będę wtedy 12+3
Fajnie że jest nas tyle!!!
Ja to nie mogę się doczekać! Podobno często na prenatalnych mówią czy dziewczynka czy chłopiec. Oczywiście może się mały obrócić i nic nie będzie widać, ale szansa jest ☺️
Ja według @ będę dopiero 11+2 Ale według ostatniego usg 12 . Ale myślę że lekarz wie co robi bo to mój prowadzący. ja w poprzedniej ciazy dowiedziałam się w 13 tyg o tym kto mieszka w brzuszku.
 
Też mam prenatalne 22 🙂 i będę wtedy 12+3
Fajnie że jest nas tyle!!!
Ja to nie mogę się doczekać! Podobno często na prenatalnych mówią czy dziewczynka czy chłopiec. Oczywiście może się mały obrócić i nic nie będzie widać, ale szansa jest ☺️
A może akurat na święta nasze Bo8ni zrobią nam niespodziankę i pokażą co tam rośnie między nogami😁😁😁
 
Ja dzisiaj byłam na badaniach i pytałam o mój termin usg I trymestru, który mam na 23 grudnia (to będzie wg om 11+4) i lekarka powiedziała, że bardzo dobry czas. 12+0 to dokładnie tak jak napisałaś 12 tydzień nie 13. Niestety w tej kwestii wprowadzają w błąd apki.
13 lat temu tak się liczyło;)
Oooo to i kluseczka, z usg termin porodu wychodzi na 6.07. Zobacz załącznik 1347018
Ale słodziak ♥️
Też mam prenatalne 22 🙂 i będę wtedy 12+3
Fajnie że jest nas tyle!!!
Ja to nie mogę się doczekać! Podobno często na prenatalnych mówią czy dziewczynka czy chłopiec. Oczywiście może się mały obrócić i nic nie będzie widać, ale szansa jest ☺️
Ja wiedziałam ze syn po pierwszych prenatalnych:)
 
reklama
A ja wiedziałam na wcześniejszym USG niż USG prenatalne, że to będzie chłopak na 80%, na USG prenatalnym zostało to tylko potwierdzone.
Oczywiście w ciąży z synem
 
Do góry