reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ale pappa wychodzi też często źle przez wiek kobiety, przez nadwagę, choroby które ma, czytałam że nawet przez guzki tarczycy. Mi chodzi o to że ja się go boję bardzo bo często wychodzi źle i tylko strachu robi, czeka się na wynik 2 tyg, potem znów spotkanie z dr i znów czekanie na wyniki kolejnych badan o ile będzie się chcieć robić. Dlatego ja myślę o nifty odrazu i mieć spokojna głowę od początku.
Rozumiem,szanuje decyzje. Jestem zielona w tej sprawie,(pierwsza ciaza) i słucham się tylko lekarza. Zdziwiłam się że można mieć takie podejście o nie robieniu badań,bo myślałam iż dobrze jest zrobić te zalecane. Ja również chciałam od razu robić nifty żeby jak najszybciej wiedzieć i się cieszyć ale lekarz kolejność założył inna najpierw wszystkie prenatalne A jak coś będzie źle to nifty ,mąż mu też zaufał i gada że wariuje i najważniejsze żeby narazie kropek się rozwijał. Ja pesymistka staram się przygotować na najgorsze scenariusze.
 
Cześć wszystkim ja chodzę z NFZ,
Dziś jestem zalatana o 8 synka zaprowadzić do przedszkola później córce włoski zrobić poszła do szkoły, ja zaczęłam paczki pakowac, zanioslam je do siostry bo jej mąż przyjdzie do nas w przebraniu Mikołaja, syn chciał od Mikołaja rękawiczki i worek więc chodzilam i szukałam ale w pepco nie było więc poszłam do takiego sklepu trochę droższego no ale tam też nie było więc kupiłam gry edukacyjne i znów do siostry zanieść to a ona mi przypomniała że jeszcze mamy chiński 🙈 i zaś powrót i poszłam tam zobaczyć no i bam jest :D taki mały ale i worek i rękawiczki więc wzięłam a że miałam wszystkie pieczatki na kartce to ja im dałam kartki i worek miałam za darmo :D tkz wymiana ja im pieczatki a oni mi worek :D potem znów do siostry i do domu pranie puścić ogarnąć troszkę mieszkanie i naszykowac obiad bo chłop i dzieciaki przyjdą to będą głodni. Teraz se usiadlam i oglądam koło fortuny :D
Miłego dzionka Wam życzę 😘
 
Biorę ich bardzo dużo:) duphaston 3x1, euthyrox 1x1, neoparin 1x1, encorton 10 1x1, cyclogest 2x400, acard 1x150, ponadto metylowany kwas foliowy 1x1 plus metalyowane witaminy b 1x1 oraz colostrum 1x1 i podstawowa suplementacja d3, k2, dha oraz selen.
Wow to faktycznie dużo, a myślałam, że to ja mam dużo lekarstw 😅
 
reklama
Do góry