reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ja 93 😉

Czytam o tej cytologi i się zastanawiam czy jak miałam robiona cytologię w połowie marca to czy teraz gin tez będzie pobierał wymaz?
Myślę że tak, ze pobierze cytologie.
Mi dziś dzień minął nawet całkiem fajnie piersi bolą brzuch tez od czasu do czasu za boli, ale o dziwo mogę wszystko jeść :) jedynie co to fasolka po brytonsku mi śmierdzi 🙈bo właśnie mąż je.
Wczoraj powiedzieliśmy teściowej o ciąży jeszcze muszę powiedzieć mojemu tacie i rodzeństwu ale to dopiero jak potwierdze że jest serduszko i że wszystko dobrze, spokojnego wieczoru dziewczyny ☺☺
 
Ja mam cytologię z lipca i mówił, że nie trzeba powtarzać.
Wydaje mi się, że może. Ginekolog mi mówił, że w przypadku ciąży powtarza, jeżeli poprzednia było robiona więcej niż pół roku temu
😂 czyli zależy pewnie od ginekologa.

A ma ktoras może nadzerke? Mi właśnie w marcu wyszła przy badaniu delikatna, ale zdaniem lekarza tylko do obserwacji bo za mała żeby cokolwiek robić… teraz sobie przypomniałam i aż się zestresowałam…😅
 
Moja ma 4 miesiące, więc niekoniecznie powyżej pół roku też nie zalecilby mi [emoji6]
[emoji23] czyli zależy pewnie od ginekologa.

A ma ktoras może nadzerke? Mi właśnie w marcu wyszła przy badaniu delikatna, ale zdaniem lekarza tylko do obserwacji bo za mała żeby cokolwiek robić… teraz sobie przypomniałam i aż się zestresowałam…[emoji28]
 
Ja 93 😉

Czytam o tej cytologi i się zastanawiam czy jak miałam robiona cytologię w połowie marca to czy teraz gin tez będzie pobierał wymaz?
Cytologia jest ważna rok.
Mogą wystąpić plamienia po cytologi jeśli są słabe i brązowe to Ok ale obserwuj. W razie w zgłoś lekarzowi ale nie przejmuj się tym mocno. A progesteron masz w normie?
 
Marta ty na pierwszego dzieciaczka czekasz ale fajnie :)
Fajnie? Fajnie by było się nie stresować ale ja mam takiego stresa ze ho ho a o ciąży wiem od zeszłego piątku 😅 a jak ja przeżyje te 9 miesięcy to ja nie wiem 😅😂 trzeba mieć na to nerwy ze stali 🥶🤣 jak wy dajecie radę? Macie jakies sposoby na stres ?
 
reklama
Do góry