reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Witam, ostatni okres miałam 09.10, beta 20.11 wyszła 735 co wskazuje na 4 tc, z aplikacji wychodzi mi ze to 6 tc, lekarz zapisał mnie na 09.12 na badanie czy to nie za późno ? Z bety wychodzi ze to będzie 7 tc a z miesiączki ze 9, to które jest prawdziwe ? Niepokoje się ze tak późno mi każe przyjść czy to nie za późno ?
Prawdopodobnie owulacja Ci się przesunęła 🙂 stąd taka rozbieżność. A sprawdzałaś przyrost bety? Jeśli nic się nie dzieje, nie masz plamień czy coś to czekaj do wizyty. Bo jeśli to faktycznie 4tc to lekarz za wiele teraz nie zobaczy, a Ty się będziesz niepotrzebnie stresować.
 
reklama
Prawdopodobnie owulacja Ci się przesunęła 🙂 stąd taka rozbieżność. A sprawdzałaś przyrost bety? Jeśli nic się nie dzieje, nie masz plamień czy coś to czekaj do wizyty. Bo jeśli to faktycznie 4tc to lekarz za wiele teraz nie zobaczy, a Ty się będziesz niepotrzebnie stresować.
Właśnie dziś czekam na betę z zbadam jeszcze za dwa dni i zrobię jesCze progesteron dla pewności, pierwsza ciąża dlatego tak się stresuje -_- czyli ze z bety wyszło ze 4 tc to znak ze na to trzeba patrzeć a nie ma om?
 
Właśnie dziś czekam na betę z zbadam jeszcze za dwa dni i zrobię jesCze progesteron dla pewności, pierwsza ciąża dlatego tak się stresuje -_- czyli ze z bety wyszło ze 4 tc to znak ze na to trzeba patrzeć a nie ma om?
Narazie nie patrz ani na to ani na to…
Na tak wczesnym wstąpię wiele kobiet ma takie rozbieżności:)
Zbadaj spokojnie przyrost i czekaj na wizytę:)
Nie stresuj się i nie czytaj za dużo w necie ;)
 
Witam, ostatni okres miałam 09.10, beta 20.11 wyszła 735 co wskazuje na 4 tc, z aplikacji wychodzi mi ze to 6 tc, lekarz zapisał mnie na 09.12 na badanie czy to nie za późno ? Z bety wychodzi ze to będzie 7 tc a z miesiączki ze 9, to które jest prawdziwe ? Niepokoje się ze tak późno mi każe przyjść czy to nie za późno ?
Na dzień dzisiejszy mógłby być widoczny tylko pęcherzyk więc później będziesz mieć już serduszko.

Kochana jest tu parę z nas, które też są w 1. ciąży ( np ja ) i też wszystkiego się uczymy 😉
Mogę zapytać w jakim wieku jesteś ?
Daj znać jak ci beta wyjdzie.
 
Cześć wszystkim 😊 życzę każdej udanej wizyty ☺ oczywiście dajcie znać po będziemy czekać 😊😊😊
U mnie nocka nawet minęła bardzo dużo myślę nawet jak nie próbuje to samo do łba wchodzi, potrafię w nocy wstać i sprawdzić czy bolą mnie piersi 🙉🙈🙈 niech już będzie piątek i niech już będę po pierwszym badaniu może wtedy będę spokojniejsza bo póki co to myśli 1000na minutę :/
 
Witam, ostatni okres miałam 09.10, beta 20.11 wyszła 735 co wskazuje na 4 tc, z aplikacji wychodzi mi ze to 6 tc, lekarz zapisał mnie na 09.12 na badanie czy to nie za późno ? Z bety wychodzi ze to będzie 7 tc a z miesiączki ze 9, to które jest prawdziwe ? Niepokoje się ze tak późno mi każe przyjść czy to nie za późno ?
Nie masz się co przejmować. W 4tc nie wiele widać. Ja np nie miałam nawet pęcherzyka. 7tc to będzie bardzo dobry termin bo w tedy widać już serduszko. Po za tym jak dziewczyny piszą pewnie owu się przesunęła. Na tak wczesnym etapie żaden termin nie jest prawdziwy. Mi w 1 porodzie data zmieniła się o tydzien. Planowo miało być 4.12 a pod koniec zmieniło się na 24.11 a urodziłam 26.11. Więc nie martw się. Sprawdź przyrost bety aby się upewnić że zarodek dobrze się rozwija. Pozdrawiam i witam w lipcóweczkach 😉
 
reklama
Też idę w 7 tygodniu na pierwszą wizytę - dokładnie 6+0 - liczę że będzie już serduszko [emoji3590]
Witam, ostatni okres miałam 09.10, beta 20.11 wyszła 735 co wskazuje na 4 tc, z aplikacji wychodzi mi ze to 6 tc, lekarz zapisał mnie na 09.12 na badanie czy to nie za późno ? Z bety wychodzi ze to będzie 7 tc a z miesiączki ze 9, to które jest prawdziwe ? Niepokoje się ze tak późno mi każe przyjść czy to nie za późno ?
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące [emoji1696] przed chwilą wróciłam z badań krwi - jutro mam endokrynologa, więc przy okazji jeszcze raz bhcg zrobiłam [emoji85][emoji85][emoji85]
 
Do góry