reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

Udało mi się wypić pół kawy. No nie smakuje mi. Gdzie ja zawsze dwie kawy dziennie piję 😂 jutro mam wizytę i zaczynam się stresować, że znowu mu powie, ze nic nie urosło. No ale beta szła w górę wiec musi byc okej 🙈
 
reklama
619A3EBB-8AB9-4D51-8FAB-4B08E3A259B4.jpeg



Mój zapas na dzisiejszy wieczór 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤰
 
Zwolnił się termin do "mojego" ginekologa na jutro na 10 - i teraz zastanawiam się czy iść jutro (musiałabym wziąć ze sobą młodego ) czy czekać do piątku [emoji85][emoji85][emoji85]
 
reklama
Zwolnił się termin do "mojego" ginekologa na jutro na 10 - i teraz zastanawiam się czy iść jutro (musiałabym wziąć ze sobą młodego ) czy czekać do piątku [emoji85][emoji85][emoji85]
Zależy w sumie od małego. Mój też ma 1,5 roku i nie wyobrażam sobie go wziąć ze sobą 🙈 ja bym poczekała do piątku
 
Do góry