reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny tak was czytam o tych plamieniach itd i tak siedzę i myślę i jeszcze trochę i zacznę sama świrować.... Noszę wkładkę jak się podcieram to jest czysto ale po pół dnia widzę że na wkładce są jakieś brązowe plamy ale nie sądziłam że to plamienie ale jak was czytam to już sama nie wiem, po nocy wkladka biała a po południu są jakos ta wkładką inna.. Chyba wchodzę w paranoje...
Paranoja jest zła, ale jak są jakieś ślady to warto zdawać sobie sprawę i dzwonić do lekarza. Może to być coś, kiedy warto przepisać leki, a może wszystko w normie.
 
reklama
Ja brałam 2x1, zaczęły mi się plamienia i tydzień czekałam na wizytę. Na wizycie doktor powiedział, że mogłam od razu zwiększyć do 3 tabletek i dopisał mi też luteine. Nie pisałam do niego, ani nie dzwoniłam, mimo że mówił aby w razie potrzeby się kontaktować.
Wniosek, jak coś się dzieje należy od razu działać i oczywiście najlepiej skontaktować się z lekarzem.
Ojej, ale wszystko już dobrze ?
 
Hej dziewczyny, jestem tu nowa.
Ostatnią miesiączkę miałam 15.10, natomiast cykl miałam stymulowany Ovitrelle, dlatego też wiem, że owulacje miałam dokładnie 28.10.
Jestem w 5tc, ale w sumie dokładniej nie wiem już jak to liczyć.
18.11 byłam na USG i było coś widać, jednak lekarz powiedział, że pęcherzyk jest za mały jak na ten tydzień (3,6mm).
Mam też za niski progesteron oraz plamienia, dlatego od tej wizyty biorę progesterone bensis 3x1.
Nastepną wizytę mam dopiero 10.12.
Liczę na to, że dzięki suplementacji progesteronu pęcherzyk urośnie do odpowiednich wymiarów, albo może jakoś dni źle były policzone?
W każdym razie póki co to zamiast się cieszyć, że w końcu się udało to tylko się stresuję 😢
 
Hej dziewczyny, jestem tu nowa.
Ostatnią miesiączkę miałam 15.10, natomiast cykl miałam stymulowany Ovitrelle, dlatego też wiem, że owulacje miałam dokładnie 28.10.
Jestem w 5tc, ale w sumie dokładniej nie wiem już jak to liczyć.
18.11 byłam na USG i było coś widać, jednak lekarz powiedział, że pęcherzyk jest za mały jak na ten tydzień (3,6mm).
Mam też za niski progesteron oraz plamienia, dlatego od tej wizyty biorę progesterone bensis 3x1.
Nastepną wizytę mam dopiero 10.12.
Liczę na to, że dzięki suplementacji progesteronu pęcherzyk urośnie do odpowiednich wymiarów, albo może jakoś dni źle były policzone?
W każdym razie póki co to zamiast się cieszyć, że w końcu się udało to tylko się stresuję 😢
Witamy:)
Spokojnie, ja byłam na usg w 6 tyg i widac było tez tylko pęcherzyk, a z usg ciąża młodsza o prawie tydzień…
Nie pozostało nam nic innego niż czekac i być dobrej myśli:)
A jeśli się tak bardzo niepokoisz to może przyspiesz druga wizytę?
 
Witamy:)
Spokojnie, ja byłam na usg w 6 tyg i widac było tez tylko pęcherzyk, a z usg ciąża młodsza o prawie tydzień…
Nie pozostało nam nic innego niż czekac i być dobrej myśli:)
A jeśli się tak bardzo niepokoisz to może przyspiesz druga wizytę?
Nie da rady do mojego lekarza wcześniej niestety. Zajmę się pracą i spróbuję wyluzować ;)
Właśnie wytłumacz mi proszę, czy jeśli wiem dokłądnie kiedy była owulacja to i tak możliwe, żeby wiek ciąży był inny niz od dnia owulacji?
Ja już się w tym wszystkim pogubiłam. Póki co chcę zachować ciążę w tajemnicy na wszelki wypadek, więc nawet nie mam kogo podpytać 😅
 
Nie da rady do mojego lekarza wcześniej niestety. Zajmę się pracą i spróbuję wyluzować ;)
Właśnie wytłumacz mi proszę, czy jeśli wiem dokłądnie kiedy była owulacja to i tak możliwe, żeby wiek ciąży był inny niz od dnia owulacji?
Ja już się w tym wszystkim pogubiłam. Póki co chcę zachować ciążę w tajemnicy na wszelki wypadek, więc nawet nie mam kogo podpytać 😅
Raczej tak bo jeszcze jest kwestia zagnieżdżenia od owu do 12 dni.
 
reklama
Nie da rady do mojego lekarza wcześniej niestety. Zajmę się pracą i spróbuję wyluzować ;)
Właśnie wytłumacz mi proszę, czy jeśli wiem dokłądnie kiedy była owulacja to i tak możliwe, żeby wiek ciąży był inny niz od dnia owulacji?
Ja już się w tym wszystkim pogubiłam. Póki co chcę zachować ciążę w tajemnicy na wszelki wypadek, więc nawet nie mam kogo podpytać 😅
Zagnieżdżenie mogło być pozniej, poza tym na tak wczesnym etapie ciąży może tak byc…
Sprzęt tez myśle ma znaczenie…
Położenie pęcherzyka… wystarczy mały ruch głowica i może miec inny rozmiar…
W ciąży z synem tez tak miałam byłam w 6 tyg ciąży i tez sam pęcherzyk był…a w 8 już serducho biło:) i wiek z usg już zaczął się pokrywać z wiekiem z ostatniej OM…

A robiłaś bete?
 
Do góry