reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Hej dziewczyny, nieśmiało dołączam do was. pierwsza ciąża stracona w 8tc 12.11.2020. Równo rok 12.11.2021 test ciążowy pozytywny jednak brałam 1 cykl duphaston od 15-25dc z powodu plamien przed @, ostatnia @ 18.10. Beta badana w ten sam dzień co test 193,75 a 16.11 1235,62. Jednak progesteron pierwszy raz 19,50, a drugi 14,60. Dziś byłam znów badać czekam na wyniki. Martwią mnie silne bóle jakby jajnika po jednej stronie, czasem aż muszę się skulić są dosyć częste, ale z przerwami. Biorę ciagle duphaston, ale myślicie ze mogę zwiększyć dawkę sama z 2x1 na 3x1? Lekarz nie odpisuje a wizyta na 29.11
Hej:)
U mnie było podobnie prosgesteron spadł z 19 na 16 i zwiększyła mi dr duphaston na 3x1.
Teraz jest 20, ale muszę badać i gdyby znów spadał mam dodać luteinę 2x2.

Jednak ja chyba bez konsultacji z lekarzem nie zmieniłbym spbie dama dawki.
Może spróbuj zadzwonić na teleporade?
Są takie płatne teleporady online z ginekologiem. Można się doradzic…
 
reklama
Ja tez poroniłam jakoś 30 września I nawet pierwszej miesiaczki normalnej się nie doczekałam bo się udało. Też jestem spanikowana o każda pierdole ale ja ogólnie od początku jestem przeciwniczka bety dla mnie to tylko niepotrzebny dodatkowy stres. Sprawdzałam tylko po poronieniu czy spadła. Uwierz ze musi być już dobrze i będzie ja cały czas sobie to powtarzam że nie mogę wiecznie mieć pecha ze na koniec roku szczęście się wkoncu uśmiechnęło.
Boże kochana ja też cały czas sobie powtarzam to , ale wiesz jak jest , dobrze mnie rozumiesz
Rozumiem bardzo dobrze co ide do toalety papier sprawdzam. Z jednej strony sprawdzam a z drugiej myślę "niemożliwe zeby dwa razy pod rząd mi się to przytrafilo". Także będzie dobrze musi być
to samo papier sprawdzam cały czas, a na dwójkę idę ( przepraszam że aż takie rzeczy mówię) to jak na skazanie bo się boję
 
Ja czuję wieczny głód, ale jak pomyślę o jedzeniu to nie bardzo, ale biorę zaczynam jeść i mi dobrze 🙂 od kawy odrzuciło mnie całkowicie, w szoku jestem bo w ciąży z córkami piłam normalnie, wczoraj zrobiłam sobie słabe capucino z expresu bo głową boli mnie prawie codziennie i wmusiłam w siebie
ja też czuję głód, a kawa o dziwo mi nie wchodzi. Zrobilam sobie taką jak zawsze i wzięłam kilka łyków. I tak stoi już dawno zimna na stoliku 🤭
 
ale jestem zła…
W sobotę pobrałam drugi raz cytomegalie igg i igm…oraz awidnosc…
Pani powiedziała mi ze wyniki igg i igm będą w sobotę i nie ma ich do tej pory:/
Od rana próbuje się tam dodzwonic i głucho nikt nie odbiera…
 
No ja idę 3 raz, więcej nie będę się kuła już
Ale dla mnie teraz bardzo ważne jest zobaczyć ze beta rośnie
Ładnie mi urosła ostatnio a i tak czemuś mam obawy
Poroniłam 2 miesiące temu ,a tu z pierwszego cyklu się udało,cud normalnie ,więc bardzo chcę żeby tym razem było dobrze
Będzie dobrze, daj znać jak odbierzesz wynik [emoji3526] ja sprawdzałam 4 razy [emoji85]

@Andziulka30+ też idę 6+0 na pierwszą wizytę i liczę na serduszko [emoji3590]
 
Wg kalkulatora przyrostu jest ok. Kiedy masz wizytę?
Dziewczyny odebrałam wyniki pomóżcie zinterpretowac:
Progesteron 27.06 - w czwartek był 14.9 jestem na luteinie dopochwowej
Hcg w piątek 65 I z dzisiaj139
Jest ok?
Screenshot_2021-11-22-12-12-58-755_com.android.chrome.jpeg
 
Hej dziewczyny, nieśmiało dołączam do was. pierwsza ciąża stracona w 8tc 12.11.2020. Równo rok 12.11.2021 test ciążowy pozytywny jednak brałam 1 cykl duphaston od 15-25dc z powodu plamien przed @, ostatnia @ 18.10. Beta badana w ten sam dzień co test 193,75 a 16.11 1235,62. Jednak progesteron pierwszy raz 19,50, a drugi 14,60. Dziś byłam znów badać czekam na wyniki. Martwią mnie silne bóle jakby jajnika po jednej stronie, czasem aż muszę się skulić są dosyć częste, ale z przerwami. Biorę ciagle duphaston, ale myślicie ze mogę zwiększyć dawkę sama z 2x1 na 3x1? Lekarz nie odpisuje a wizyta na 29.11
Ja brałam 2x1, zaczęły mi się plamienia i tydzień czekałam na wizytę. Na wizycie doktor powiedział, że mogłam od razu zwiększyć do 3 tabletek i dopisał mi też luteine. Nie pisałam do niego, ani nie dzwoniłam, mimo że mówił aby w razie potrzeby się kontaktować.
Wniosek, jak coś się dzieje należy od razu działać i oczywiście najlepiej skontaktować się z lekarzem.
 
Dziewczyny tak was czytam o tych plamieniach itd i tak siedzę i myślę i jeszcze trochę i zacznę sama świrować.... Noszę wkładkę jak się podcieram to jest czysto ale po pół dnia widzę że na wkładce są jakieś brązowe plamy ale nie sądziłam że to plamienie ale jak was czytam to już sama nie wiem, po nocy wkladka biała a po południu są jakos ta wkładką inna.. Chyba wchodzę w paranoje...
 
reklama
Dziewczyny tak was czytam o tych plamieniach itd i tak siedzę i myślę i jeszcze trochę i zacznę sama świrować.... Noszę wkładkę jak się podcieram to jest czysto ale po pół dnia widzę że na wkładce są jakieś brązowe plamy ale nie sądziłam że to plamienie ale jak was czytam to już sama nie wiem, po nocy wkladka biała a po południu są jakos ta wkładką inna.. Chyba wchodzę w paranoje...

Być może to upławy takie żółtawe ? Na kolorowej bieliźnie przy schizofrenii paranoidalnej wygladaja jak brązowe plamy 🙂 wiem z doswiadczenia
 
Do góry