reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

A czy któraś z Was nie czuje już rozciągania podbrzusza?
Ja dalej odczuwam, ale juz mniej niz np tydzien temu. Aczkolwiek wieczorami juz sama nie wiem czy to dalej to rozciaganie czy te okropne wzdecia, ktore mnie mecza🙈

Dzisiaj mam wizyte po 16 takze sie podpytam lekarza jak sobie z tym radzic bo to oszalec idzie.
 
reklama
Czy tylko ja mam, że nie mam ochoty jeść? Nie mam mdłości czy cos, czuje lekki głod, ale nie mam ochoty nic jeść. Któryś dzien z rzędu pije kawę jako pierwszy posiłek 🤦 az sie zastanawiam czy to dobre dla dziecka
Ja tak mam ale nie w kazdy dzień 🙈
Dzisiaj sobie np zadowolona z siebie zrobilam piekne kanapeczki, ale jak sie na nie spojrzałam to juz mi się ich odechciało 😅
I tak wlasnie mam czesto, ze sobie cos zrobie do jedzenia a pozniej juz mi się tego odechciewa.
 
Dziewczyny a w każdym punkcie jest prawo pierwszeństwa? Czy musi być napisane? Ja nigdy nie korzystałam, zawsze mi głupio było, wstydziłam się prosić, jak byłam w 8 mcu ciąży, brzuch wielki z córką 4 lata na pobraniu, ona mi biedna marudziła ze piciu się chce a ludzie nic, wyobraźcie sobie że była taka kolejka a nawet usiąść mnie nie puścili. Ja zawsze kobietę w ciąży przepuszczam. Ale jak bym miała ciążę zagrożona nawet bym się nie wachała
W każdym podmiocie leczniczym, wynika to z przepisów prawa…
Ja korzystam tak samo jak korzystałam jak syn był malutki…
 
Cześć wszystkim :) jak Wam minęła nocka? Ja się obudziłam o 3 i nie umiałam spać 🙈 później uslam o 7 pobudka, za prowadziłam syna do przedszkola, zrobiłam zakupy i zaraz córka zaczyna lekcje zdalne. Dziś czuje się jakos dziwnie słaba i jest mi nie dobrze ;/
 
Ja np od wczoraj poza piersiami i niechęcią do kawy to czuję się jak ... przed ciążą. Brzuch przestał całkowicie pobolewać, jem normalnie, czuję się dobrze.
Jutro mam wizytę i nie ukrywam że zaczynam się cholernie mocno martwić.
 
Czy tylko ja mam, że nie mam ochoty jeść? Nie mam mdłości czy cos, czuje lekki głod, ale nie mam ochoty nic jeść. Któryś dzien z rzędu pije kawę jako pierwszy posiłek 🤦 az sie zastanawiam czy to dobre dla dziecka
Ja tylko rano muszę zjeść śniadanie bo mi słabo, a potem niby czuje głód ale na nic nie mam smaka…
 
Ja np od wczoraj poza piersiami i niechęcią do kawy to czuję się jak ... przed ciążą. Brzuch przestał całkowicie pobolewać, jem normalnie, czuję się dobrze.
Jutro mam wizytę i nie ukrywam że zaczynam się cholernie mocno martwić.
Madzia na pewno będzie wszystko dobrze :)

Ja mam jakiś chwilowe mdłości, piersi bolą jak szalone znów, bóle brzuch tez chwilowe, ale już nie przypominające tych okresowych…
Za to strasznie mi się woda zatrzymuje, tez tak macie?
Wieczorami mam popuchnięte nogi…aż skarpetki zostawiają ślad…
 
reklama
Do góry