reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Cześć wszystkim 😊😊😊 ostatnia miesiączka 20.10. Wizytę u ginekologa będę umawiać w przyszłym tygodniu na 1.12. Jak się czujecie?? Ja póki co dobrze :) bardzo się cieszę że test pokazał 2 kreseczki;) i mam nadzieję że będzie wszystko dobrze :) to moja 3 ciaza :)
Hej, zdrówka Ci życzę. Jak coś to pisz, zawsze pomożemy
 
reklama
Mam dokładnie takie same bóle. Niby kłucie, niby bóle jak przy miesiączce, to mnie coś zakuje z pochwie w środku jakby, to pachwiny lub dół pleców... Co do imion to mąż chciałby syna Maksa (Maksymiliana) ew . Aleksandra, mi się podoba np Leon, Antek, Franek ale mężowi absolutnie nie [emoji28]
Z dziewczęcych imion Maja, Alicja, Ola (Aleksandra), mężowi się jeszcze Joanna podoba.
Ja mam na imię Aleksandra i myśleliśmy żeby córce też dać Aleksandra, ale póki co na pierwszym miejscu jest Róża :)
 
A jest któraś - która nic nie czuje kompletnie zero objawu niczego ? Zaczynam się martwić ze nic mi nie jest- nie jestem zmęczona , nie mecze się , nie mam zachcianek - jedynie wodnisty śluz.. chyba znowu pójdę na betę w piątek ... bo coś się wkręcam 😱
 
Ja tych badaniach się nie znam to nie pomogę. Ja dziewczyny mam duża rodzinna imprezę w następną niedzielę. Wszystkie ciotki będą, impreza w niedzielę a w poniedziałek zaczynać się będzie 10 tyg ale nie chce jeszcze mówić, a wieczorem to serio mam tak wielki i twardy brzuch jak 5 mc. Ubrałam sukienkę i mega znać. Ubiorę inna luźna ale w domu mam wzdecia ale dużo gazów a jak tam usiądę za stołem to już tragedia będzie. Jak byłam w ciąży z córką, pierwsza ciąża, malutki brzuszek, przed 12 tyg a ciotka do mnie czy przypadkiem w ciąży nie jestem bo jakoś inaczej wyglądam. 😲🤣
 
Beta na dziś 25108. Ulżyło mi..
IMG_20211117_195725.jpg
 
Moja będzie na 100% Maria, w hołdzie dla mojej najwspanialszej babci, która odeszła 2 lata temu ❤️ Drugie damskie to Helena, uwielbiam tez imię Michalina. A syn? Na razie moze Stanisław (to po dziadku z kolei), ale tu jeszcze się coś może zmienić :) tez na razie o imionach nie myślimy :)
U nas jak będzie dziewczynka to będzie Mia albo Alice, a na drugie na 100% będzie Elizabeth, to imię po zmarłej mamie mojego męża
A jak chłopiec to będzie Liam, Mason albo Austin
 
reklama
60 kg i grubaska 😲 Jezu co ja walnięta dr, dla mnie ta waga jest jak najbardziej w porządku. Ja mam 166 i 58 kg. Zawsze miałam tak 56,ale w wakacje były szaleństwa i 2 kg przyszło.
Ja nie wiem czemu ta Pani doktor tak Ci powiedziała. Siostra mojego męża ma 159 cm wzrostu i waży 63 kg. Nikt nic jej nie mówił jak zaszła w ciąże bliźniaczą. Jak szła do porodu to ważyła 78 kg.
 
Do góry