reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziękuję za miłe słowa ❤️ U mnie 17 miesięcy
Dziewczyny ja też byłam na staraczkach jakieś pół roku 🙈 staraliśmy się równy rok. Apka wyliczyła mi termin na 2.07 druga na 3.07 wiec dopiero po określeniu wieku ciąży przez lekarza zdecyduje, czy nie przenieść się na lipcowki.
Gratulacje dla Was! 😍
 
reklama
U mnie co prawda sam początek - ale boli mnie podbrzusze jak na miesiączkę, czuje się cały czas jakbym ja dostała - jest mi "mokro" i latam co chwilę sprawdzić czy jej nie dostałam faktycznie (jakkolwiek głupio to nie brzmi), bolą mnie piersi - lewa bardziej [emoji85] i mega boli mnie głowa od wczoraj. Pamiętam, że w ciąży z moim kwietniowym też się tak czułam. Dziewczyny jeżeli bhcg wzrosła mi o ponad 84% po 24h (robiłam w piątek i sobotę) to jest sens powtarzać ja w poniedziałek? Ja jestem straszna panikarą, ale nie wiem czy jest sens się znowu kuć, skoro już po sobie mi wzrosła ładnie
Pisząc że "jest Ci mokro" piszesz o dosłownym tego znaczeniu. ? Zauważyłam że też "jakby było mi mokro" , też biegam żeby zobaczyć czy coś się dzieje, ale nie ma to żadnego koloru, zapachu.. nie pamiętam czy działo się coś takiego w pierwszej ciąży.. ale naczytałam się o sączeniu wód.[emoji17][emoji25] Czy to możliwe ? Nie mialam z czymś takim do czynienia a i też jakoś google słabo wierzę ... Świruje dziewczyny..[emoji17]
 
U mnie co prawda sam początek - ale boli mnie podbrzusze jak na miesiączkę, czuje się cały czas jakbym ja dostała - jest mi "mokro" i latam co chwilę sprawdzić czy jej nie dostałam faktycznie (jakkolwiek głupio to nie brzmi), bolą mnie piersi - lewa bardziej [emoji85] i mega boli mnie głowa od wczoraj. Pamiętam, że w ciąży z moim kwietniowym też się tak czułam. Dziewczyny jeżeli bhcg wzrosła mi o ponad 84% po 24h (robiłam w piątek i sobotę) to jest sens powtarzać ja w poniedziałek? Ja jestem straszna panikarą, ale nie wiem czy jest sens się znowu kuć, skoro już po sobie mi wzrosła ładnie
Oj tak mam to samo. Ale u mnie to że jest mokro to dobry objaw bo ja przed okresem mam mega sucho. Ale sikam jak szalona.
To była wg tragiczna noc bo zasnęłam koło 3. Bolało mnie podbrzusze i ciasno mi było pomiędzy mężem a synem. Aż koło 1 poszłam spać do syna. Ale on i tam mnie znalazł 😂 więc znów uciekłam do łóżka do męża. I tak się tułałam... Maskara
Ale ból brzucha wczoraj mnie przeraził.
 
Cześć dziewczyny, dopiero was znalazłam. Jestem Ola, mam 21 lat. To moja pierwsza ciąża. Test robiłam 11.11. Wyszedł pozytywnie. Wizytę mam na 18.11 ustaloną i dopiero wtedy dowiem się na kiedy mam termin. Według aplikacji będzie to 26.07.2022
Cieszę się niesamowicie, ponieważ z mężem staraliśmy się o dziecko 4 miesiące
A wy jak tam? Skąd jesteście ? Ile macie lat? Jak się czujecie tak wgl?
 
Czy wiecie jak to jest w koncu z tym sokiem z malin w ciazy? Mam *spam*, dziabnelam jedna lyche ale ten sok nie daje mi spokoju. Chyba ze to kolo soku z malin nawet nie lezalo 🤷🏼‍♀️
 
reklama
Cześć dziewczyny, dopiero was znalazłam. Jestem Ola, mam 21 lat. To moja pierwsza ciąża. Test robiłam 11.11. Wyszedł pozytywnie. Wizytę mam na 18.11 ustaloną i dopiero wtedy dowiem się na kiedy mam termin. Według aplikacji będzie to 26.07.2022
Cieszę się niesamowicie, ponieważ z mężem staraliśmy się o dziecko 4 miesiące
A wy jak tam? Skąd jesteście ? Ile macie lat? Jak się czujecie tak wgl?
Hej kochana. O jaka młodziutka 😊 Z tego co patrzyłam to taka średnia u nas to 30+ 😅
Kiedy powinnaś mieć planowo okres ?
 
Do góry