reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Link nie pomoże jak nie jest osoba dodana.. niestety. Ania się od wczoraj nie odzywa. Mam nadzieję, że isę odezwie niebawem bo szczerze trochę smuci mnie ta sytuacja :( Tym bardziej, że mam jutro wizytę ciążową i chciałam się z Wami podzielić
Dziel się ja cały czas skaczę to tu to tam inne dziewczyny raczej tez. stwierdziłam ze nie zostawię dziewczyn z tad;)
 
reklama
Link nie pomoże jak nie jest osoba dodana.. niestety. Ania się od wczoraj nie odzywa. Mam nadzieję, że isę odezwie niebawem bo szczerze trochę smuci mnie ta sytuacja :( Tym bardziej, że mam jutro wizytę ciążową i chciałam się z Wami podzielić
Non to wychodzi na to że te niedodane tam na zamknieta grupenbędą tutaj dalej sobie kontynuować pisanie 😀 pisz jutro jak tam sytuacja u Cb 🥰
 
Hej, ja dzisiaj na 18, ale pewnie będzie opóźnienie Wiec nie wiem o której będę po. Też się bardzo stresuje, mam nadzieję że szybko dzien zleci.
Cześć dziewczyny. Miłego dnia. Ktoś dziś ma wizytę? Było niby dużo na dziś, ale niewiem czy został tu Ktoś? Ja mam dziś na 17.30, i oczywiście że już nie mogłam spać w nocy. Ostatnio wizytę miałam prawie miesiąc temu, martwię się czy wszystko w porządku u malucha.
I jak tam dziewczyny u was?
 
Link nie pomoże jak nie jest osoba dodana.. niestety. Ania się od wczoraj nie odzywa. Mam nadzieję, że isę odezwie niebawem bo szczerze trochę smuci mnie ta sytuacja :( Tym bardziej, że mam jutro wizytę ciążową i chciałam się z Wami podzielić
wkurzona trochę jestem ta sytuacja że nie wszystkim weszła grupa
 
Dziewczyny, osoby, które były z nami od początku na pewno będą dodane do grupy zamkniętej. Ogólnie mi np słabo działa aplikacja, dopiero zobaczylam wiadomości tutaj... Chyba jakiś problem jest ogólnie z forum bo nawet nasza moderatorka nie ma dostępu do grupy... Co do przyjmowania nowych osób nigdy nie aktywnych wcześniej - nie wiem jakie zasady ustalimy - po to się zamknelysmy aby jednak czytały i wypowiadały się tam osoby aktywne i aby to grono było zamknięte [emoji6]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry