reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

Hej hej ja po wizycie mamy całe 2.8 cm szczęścia:) dzieciaczek szalał jak niewiem. Lekarz się śmiał ze ruchliwe bedzie serce bije 170. Pogadałam z nim o pappie uspokoił się żeby się nie bała tego testu bo już jedno zdrowe dziecko mam i mi dobrze wychodzi. Na wzdecia powiedział że espunisan mogę brać. Na bol głowy polecił kawę albo pepsi. I powiem wam ze cos w tym jest wczoraj pepsi wypiłam i mnie nie bola głową. A i pooglądaliśmy wszystkie rączki i nóżki nawet palce i stopy i pokazywał.
Teraz jadę do dentysty drugi stres
A oto moje szczęście:)
Jejku jak fajne 🥰
 
reklama
Te z was które są na końcówce lipca mogą sobie wizualizować i porównywać, ale ja jestem z samego początku lipca ( 4lipa ale lekarz już mi powiedział że spokojnie mogą to być ostatnie dni czerwca ) to nie mam z kim porównywać.
A z drugiej znowu strony to znowu się cieszę bobym porównywała i zachodziła w głowę że moja dzidzia w tygodniu X ma np 5cm a tamta w tym samym terminie miała 5,6, że moje biło tyle i tyle a tamtej serduszko biło inaczej, albo na zjdęciach tamtej było wszystko ładnie widać a u mnie wstydzioch nic pokazać nie chce.
Także to ma swoje dwie strony 😅
Ja teraz jestem z środka lipca i mi to pasuje bardzo. W poprzedniej ciąży bylam z końcówki marca urodziłam w kwietniu i wszyscy już wszystko wiedzieli a ja na końcu za nimi się ciągnęłam wiec wcale fajnie mi nie było. Środek jest idealny
 
Ja to ostatnio zauważyłam że smaki sie uspokoiły 🤣🤣🤣
jeszcze nie tak dawno nie było dnia żeby nie wspomniała któraś o Drwalu , jak jakieś maniaczki się prawie ( nie wszystkie, wiem wiem ) wszystkie rzuciły na tego maca 😂
ewentualnie kebaby szły w ruch.

A teraz większość lekko, delikatnie, częstsze ale niewielkie porcje, owoce warzywa 😊
 
Wyobraź sobie że jam wizytę w środę na 21.15 😆 mam cichą nadzieję że zwolni się jakaś wcześniejsza godzina
Następnym razem odrazy zapisuje się na wcześniej bo kurde faktycznie tyle czekać to tragedia. Ja teraz juz zawsze będę się tak wcześnie zapisywać nie ma bata. Zawiozę córkę do przedszkola I odrazu do lekarza idealnie pasuje mi
 
Ja to ostatnio zauważyłam że smaki sie uspokoiły 🤣🤣🤣
jeszcze nie tak dawno nie było dnia żeby nie wspomniała któraś o Drwalu , jak jakieś maniaczki się prawie ( nie wszystkie, wiem wiem ) wszystkie rzuciły na tego maca 😂
ewentualnie kebaby szły w ruch.

A teraz większość lekko, delikatnie, częstsze ale niewielkie porcje, owoce warzywa 😊
Heh poprostu nie mówią o tym ja dzisiaj maca zachaczylam heh po kawę bo tylko ta przyjmuje a skoro lekarz kazał trzeba pic no i wejść do maca I nie kupić drwala toż to grzech. A że u mnie na mdłości pomga najbardziej jedzenie to kupilam :) szczeze mówiąc jeść mi się nie chce ale jak zmuszę się i zjem to pol godziny mam bez mdłości.
 
Heh poprostu nie mówią o tym ja dzisiaj maca zachaczylam heh po kawę bo tylko ta przyjmuje a skoro lekarz kazał trzeba pic no i wejść do maca I nie kupić drwala toż to grzech. A że u mnie na mdłości pomga najbardziej jedzenie to kupilam :) szczeze mówiąc jeść mi się nie chce ale jak zmuszę się i zjem to pol godziny mam bez mdłości.
oj ja lezwc w tym lozku to bym wszystko zjadla. Teraz wlasnie slinie sie na mysl o sajgonkach 😁
 
reklama
Te z was które są na końcówce lipca mogą sobie wizualizować i porównywać, ale ja jestem z samego początku lipca ( 4lipa ale lekarz już mi powiedział że spokojnie mogą to być ostatnie dni czerwca ) to nie mam z kim porównywać.
A z drugiej znowu strony to znowu się cieszę bobym porównywała i zachodziła w głowę że moja dzidzia w tygodniu X ma np 5cm a tamta w tym samym terminie miała 5,6, że moje biło tyle i tyle a tamtej serduszko biło inaczej, albo na zjdęciach tamtej było wszystko ładnie widać a u mnie wstydzioch nic pokazać nie chce.
Także to ma swoje dwie strony 😅
Ja mam termin na 2 lipca (chociaż 3 tyg temu lekarz mówił że wymiary wskazują na 2 dni wcześniej 🤣 ale teraz lekarz prywatny mówił że jest dokładnie tyle co z OM wynika), może w ciągu nast kilku miesięcy to się zmieni jeszcze, kto wie 🙂
Myślę, że fajnie że jest nas po kilka na początek lipca, na środek, na koniec to każda ma wsparcie i może sobie porównać co i jak u innych się dzieje 🙂
 
Do góry