reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja też mam katar od początku ciąży. Raz mniejszy raz większy. Czasem to mam wrażenie że mi wydzielina po gardle spływa. Mi się wydaje że to katar hormonalny. W ciąży się zdarza. W poprzedniej też tak miałam.
Tez mam ten straszny katar ciążowy dziadostwa jedne 🤬 do tego bezsenność i straszny bol głowy, mdłości i wymiotów brak 😅😂
 
reklama
Jeśli chodzi o dwujęzyczność to też mam zamiar wprowadzić od urodzenia. Angielski to mój drugi język, zresztą sama go uczę i jestem po studiach z nauczania dwujęzycznego więc postanowiłam że ta wiedzę wykorzystam i dziecko będzie miało później łatwiej w życiu 😁
Ja to samo👍
 
Mi ten katar ciążowy, i kochanie towarzyszą od testu, nawet wcześniej. To był mój pierwszy objaw. Jak wymiotuję to ten katar mnie do szału doprowadza. I tez cały czas czuje jak by mi gula kataru na gardle siedziala
 
Hej, ja wczoraj poinformowałam Szefową o ciąży. Jej reakcja mega pozytywnie mnie zaskoczyła, dlatego zgodziłam się pracować zdalnie jeszcze 2 miesiące,bo nie potrafiłabym pójść na L4 i mieć świadomość,że nie ma mnie kto zastąpić. Taki mam głupi charakter,że zawsze każdemu chce pomóc...
nie glupi tylko dobry, w dzisiejszym świecie pełnym egoistów to ogromna zaleta :)
 
Hej, ja wczoraj poinformowałam Szefową o ciąży. Jej reakcja mega pozytywnie mnie zaskoczyła, dlatego zgodziłam się pracować zdalnie jeszcze 2 miesiące,bo nie potrafiłabym pójść na L4 i mieć świadomość,że nie ma mnie kto zastąpić. Taki mam głupi charakter,że zawsze każdemu chce pomóc...
faceci by sie nie pierdolili tylko od razu by szli na L4, a my kobiety zawsze te wyrzuty sumienia, czas z tym skonczyc :)
 
Widzę temat potraw wigilijnych był. Poczytałam i tyle mojego w tym roku z tych pyszności.
Niestety muszę obejść się smakiem..
Byłam wczoraj znowu u diabetologa . Insuline zwiększam i powiedział że ciaze skończę na jego oko z 70jednostkami- obecnie mam 14..
 
reklama
Czy macie może jakiś magiczny sposób na wzdęcia, gazy i zaparcia... Od dłuższego czasu tak mnie męczą.. najgorzej wieczorami. Już nie wiem co mam jeść żeby było dobrze. A tak marudziłam że nie mam objawów, to teraz mam takie że nie mogę normalnie funkcjonować. 😑
Kochana codziennie i z tego co wiem to nie tylko ty i ja tutaj .
Przychodzi taka umowna godzina około 17:00 i się zaczyna codzienne wietrzenie 🤣
zaparcia też mam co jest dla mnie totalną nowością. Mam suszone śliwki pod ręką ale średnio mi to coś pomaga.
 
Do góry