reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
o Jezu tak!! Przetestowalam WSZYSTKO na mdłości i wymioty, nawet czopki dla chorych onkologiczne i cola jest najlepsza!!!
Tak, mnie w poprzedniej ciąży ratowala.. wtedy miałam konkretne mdłości ... co jechałam do pracy samochodem zastanawiałam się co zrobię jak nagle będę chciała rzygać za kierownicą.. :p cola była moim przyjacielem :D
 
Najlepszy był tekst "że dziecko chce do chodzika"
Ja coś czuję, że wiele rzeczy będę robić zupełnie inaczej niż starsze pokolenie, ale nie tylko. Chcę iść w nauczenie Marii Montessori oraz dwujęzyczność ze względu na to, że jestem poliglotką. Myślę, że nie raz spotka się to z niezrozumieniem, ale to już nie mój problem 😉
 
Ja coś czuję, że wiele rzeczy będę robić zupełnie inaczej niż starsze pokolenie, ale nie tylko. Chcę iść w nauczenie Marii Montessori oraz dwujęzyczność ze względu na to, że jestem poliglotką. Myślę, że nie raz spotka się to z niezrozumieniem, ale to już nie mój problem 😉

Oo, jak masz zamiar uczyć dwujęzyczności? Pytam się z ciekawości, sama planuję wprowadzić dwujęzyczność poprzez mówienie do dziecka w obcym języku (moim drugim ojczystym) i jeśli się uda, to zatrudnić nianię, która jest native speakerem tego języka. 😃
 
Ja nie biore Duphastonu a też mnie boli głowa.
Słuchajcie, mimo brania duphastonu 3x1 miałyście jeszcze jakies krwawienia? W szpitalu biorę dopiero 3 dzień od niedzieli i było ok. Nie widziałam plamien nic, aż tu poszłam do WC i się zmartwiłam. Na papierze zobaczyłam tak jakby krew, nie za dużo, bardziej to plamienie, jednak czerwone. Kurczę:( Brałam o 14 i teraz niedawno kolejna tabletkę, miałam nadzieję że już będzie ok. Spotkalyscie się z taką sytuacją? Lekarz jak mnie badał mówił o nadzerce. Myślicie że mimo brania leku takie plamienie jest normalne, jutro zapytam lekarza rano podczas wizyty. Jeszcze będę obserwować co się dzieje w nocy i z rana. Nie boli mnie też jakoś bardziej.
 
reklama
Ja coś czuję, że wiele rzeczy będę robić zupełnie inaczej niż starsze pokolenie, ale nie tylko. Chcę iść w nauczenie Marii Montessori oraz dwujęzyczność ze względu na to, że jestem poliglotką. Myślę, że nie raz spotka się to z niezrozumieniem, ale to już nie mój problem 😉
U nas babcia uczy angielskiego, więc jak starsza zacznie już płynnie mówić to będzie z babcia tylko po angielsku śmigać:D
 
Do góry