reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

@daariaa9 pytałam o te plamienia czy podbarwiony śluz, ale lekarz twierdzi że wszystko jest w porządku. Macica się dosyć mocno powiększyła przez ostatnie 2,5 tygodnia i możliwe że to z tego. Narazie mam się obserwować. Ale nic nie wygląda podejrzanie czy niepokojąco.
 
reklama
Ale wy macie ładne te usg :p aż mi przykro ze u mnie taka beznadziejna widocznośc w środku :p We wtorek idę niby na lepsze usg ale
Dalej na NFZ wiec cudów się nie spodziewam - zobaczymy powinno być 7 tyg z małym hakiem
Ja prywatnie chodzę, więc sprzęt napewno troszkę lepszy niż na nfz 🙂 nie muszę szukać nigdzie prenatalnych bo mój lekarz to robi 🙂

Porównałam zdjęcia z usg synka to faktycznie jakość totalnie inna. Wcześniej na nfz chodziłam 😉
 
@daariaa9 pytałam o te plamienia czy podbarwiony śluz, ale lekarz twierdzi że wszystko jest w porządku. Macica się dosyć mocno powiększyła przez ostatnie 2,5 tygodnia i możliwe że to z tego. Narazie mam się obserwować. Ale nic nie wygląda podejrzanie czy niepokojąco.
No to super, pocieszyłaś mnie trochę 😄 ale oby więcej się nie powtórzyło bo niepotrzebny stres
 
Ale wy macie ładne te usg :p aż mi przykro ze u mnie taka beznadziejna widocznośc w środku :p We wtorek idę niby na lepsze usg ale
Dalej na NFZ wiec cudów się nie spodziewam - zobaczymy powinno być 7 tyg z małym hakiem
Powiem Tobie, ze ja się tez zawiodłam na sprzęcie. W ciąży z synem lekarz zainwestował kasę i wyposażył gabinet w nowoczesny aparat usg i tam to wszystko można było zobaczyć 😍 a teraz chodzę do innego iiii widok na usg już nie taki fajny. Ale lekarz ma bardzo dobra opinie. Zreszta widzę ze jest dokładny i kocha to co robi. Jak poszłam do niego po biochem, to bardzo mnie zdziwił bo naprawdę było mu przykro… i ta jego reakcja… ❤️ a spodziewałam się ze powiem coś w stylu „to się zdarza bardzo często, proszę się nie martwić”. To samo we wtorek. Gratulował mi chyba z 10 razy. Dokładnie sprawdził ze 3 razy czy na pewno jeden płód i czy bije serduszko ❤️ Także jestem w stanie się poświecić dla gorszego obrazu 😉
 
Część dziewczyny..

Ale ja głupia... Przy piątku gdzie kończę o 14 zgodziłam się na nadgodziny .[emoji1751][emoji1751] I dopiero od 1h w domu.. padam na pysk, w pracy też 0 czasu na forum. Dopiero teraz nadrobiła ponad 130 postów.

Co do lekarza - chodzę tylko prywatnie..

Do do imion.- przy poprzedniej ciazy była ciągle mowa że córka po babci.. Więc jest Anka.[emoji3526] Dlatego jeżeli teraz będzie dziewczynka to nie mam zielonego pojęcia..
Jeżeli chłopak, odkąd się wybudowaliśmy i my i jakoś rodzina wokół mówi na jeden pusty pokój ( taki bliźniaczy do córki ) że to miejsce dla Huberta - nie wiem czemu ale jakoś tak ciągle ten pokój nazywany, czy tak będzie zobaczymy..[emoji3526]

Dziś odebrałam wyniki.. chyba są ok, co do jednych mam do Was pytanie ale nawet d..upy z sofy nie dam rady podnieść więc jutro się przypomnę.[emoji39][emoji39]

Cieszę się z udanych wizyt.. [emoji3526]

Za mną zaczęły ciągle chodzić kwaśne smaki.. dziś mąż przygotował żeberka w kapuście kiszonej.. to żeberka nie ruszyłam a kapustę wpieprzalam z puree ziemniaczanym. [emoji1751][emoji1751]

Jutro mam wizytę u endokrynologa TSH 2.2, ale ja leczę od kilku lat więc to w sumie wizyta kontrolne, ft3 i ft4 .

Udanego wieczoru i weekendu kochane.. ja się dziś chyba skusze na piwo 0% o ile nie zasnę. [emoji39][emoji39]
 
reklama
Dziewczyny, błagam o pomoc 😂 wiecie co aktualnie jest na "topie" dla 7 letniego chłopca i 5 letniej dziewczynki? Jest jakiś must have zabawkowy? ;p przeglądam strony z zabawkami od 2 godzin i nadal nie mam pojęcia co kupić chrześniakom
 
Do góry