reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

nie mam już łez.. jutro prawdopodobnie zabieg i w niedziele wyjdę ale jakoś boje się tego zabiegu. Obym wyszła w niedziele bo mąż nie może mnie nawet odwiedzić [emoji20]

Okropne, że Cię to spotyka. Nawet nie wiem co powiedzieć jest mi na prawdę bardzo przykro to się nie powinno dziać [emoji29]
 
reklama
Właśnie sprawdziłam i wynik bety 52,5 mlU 🙂
Powtórzę jeszcze w poniedziałek + progesteron i tsh, bo strasznie mi skacze.
Raczej się zgadza, bo starałam się ten cykl śledzić i tak:
* 22.10 - pęcherzyk dominujący 23mm potwierdzony usg
* 24/25.10 - owulacja
* 1.11 - implantacja (bolało, momentami nawet bardzo, a już 2 dni później test pozytywny)

Życzę wszystkim i sobie również dotrwania do szczęśliwego rozwiązania ❤💛💙🥰
 
reklama
Ja w poniedziałek idę na tę drugą betę. Mam wrażenie że mój chłop przeżywa to bardziej ode mnie.
A żebym kawy za dużo nie piła, a żebym za dużo w domu nie robiła , a że mam okien nie myć bo mnie przewieje, a że mam te bete zrobić ( bo on chce ten przyrost widzieć ), a może witaminy jakieś kupić, a na zakupy to mam mu zrobić listę i on pojedzie bo po co ja mam jeździć ... 🤦‍♀️
 
Do góry