reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny miałam wam jeszcze pisać, szczególnie do tych co rano zdarza się że wymiotują a biorą leki na tarczyce. Zawsze wstawałam brałam, potem ogarniałam dzieci do szkoły przedszkola i pewnie po 2 godz śniadanie a teraz często rano mnie mdli, wymiotuję i moja endo mówiła żeby brać na noc, poprostu musi być 2 godz bez jedzenia. Ja biorę akurat w nocy jak na siku wstaje bo tabletka do rana się wchłonie a tak rano pewnie nie raz ja wydaliłam
 
Cześć dziewczyny długo się zastanawiałam czy dołączyć ale może przyniesiecie mi szczęście. Jestem w 6t4d ciąży. Termin mam mniej więcej na 14-16 lipca różnie jakoś mi to liczy. O ta ciąże starałam się trzy lata i w końcu się udało. Mam już synka ma 4 latka i 10 mcy. Jestem po przejściach. Dwa tygodnie temu na usg ujrzałam piękny zarodek. Dzisiaj miałam mieć usg serduszkowe ale wczoraj załapałam covida i zaczęłam plamić. Na szczecie serduszko bije i dzidzia żyje ale zaczęła się odrywać kosmówka. Mam wiec zalecone leżenie. Dostałam tez leki. Poza tym jestem przez chorobę taka słaba ze i tak leze plackiem i staram się nic nie robić. Mam nadzieje se mimo problemów uda mi się szczęśliwie donosić ta ciąże. Jestem tutaj właśnie dlatego ze w to wierze. Gratuluje wam wszystkim ciąż serduszek i pięknych bet. Mam nadzieje ze będziemy się tutaj wspierały i przeżyjemy razem wiele pięknych chwil.
Ja też ma covid , ale jeszcze nie wiem co z ciążą. Dostałaś jakieś leki właśnie na wirusa? Ja wczoraj straciłam węch i smak. Strasznie dziwne uczucie
 
Ja też ma covid , ale jeszcze nie wiem co z ciążą. Dostałaś jakieś leki właśnie na wirusa? Ja wczoraj straciłam węch i smak. Strasznie dziwne uczucie
dziewczyny a jakie objawy miałyście na początku? Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy mnie jednak coś bierze. Wczoraj wieczorem dostałam goraczki 38 stopni i doszedl lekki katar. Gorączkę zbiłam paracetamolem wczoraj i dzisiaj. Ogolnie czuje sie okej jak mi temperatura spadnie. Smak i węch mam
 
Dziewczyny macie jakiś sposób na ból głowy? Bo już 3 dzień tak mnie boli że chyba zaraz zwariuje 😭😭
Staraj się pić dużo wody, to wprawdzie nic nie pomqga, ale przynqjmniej będziesz się łudzić, że będzie lepiej 🤪. Mnie boli glowq w towarzystwie permamentnych mdłosci od ponad dwoch tygodni. Przechodziłam już etapy nadzieji, załamania, buntu, wyparcia, teraz jestem pogodzona i modlę się tylko zeby ro się skonczylo razem z 1 trymestrem. Trzymam kciuki, zeby u Ciebie szybciutko przeszlo, a jak nie to szybkiego pogodzenia się z tymi paskudnymi dolegliwościami .
 
reklama
Ja też ma covid , ale jeszcze nie wiem co z ciążą. Dostałaś jakieś leki właśnie na wirusa? Ja wczoraj straciłam węch i smak. Strasznie dziwne uczucie
Nie dostałam leków. Jedynie paracetamol na gorączkę. Mam badac się pilulsoksymetrem 8 razy dziennie jak spadnie poniżej 95 albo np zdarzy się 92 to dzwonić do szpitala. Dużo pic i jesc po troszku co dwie godziny i ćwiczyć oddech. Tyle z zaleceń. Jakie masz objawy? Twój ginekolog wie?
 
Do góry