reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

No to przeszłam na komputer. Chociaż ja z kolei nie znoszę kompa bo mi się zawiesza bo ma już swoje lata.
___________________________________

Ok, na komputerze działa.
Dziewczyny , faktycznie widać wasze sygnatury ;)
 
reklama
Ja również nie widzę ani w aplikacji ani w przeglądarce. Coś tam próbowałam dodać ale nawet nie widzę czy się dodało i jak.[emoji1745][emoji1751]
 
Miłego dnia życzę [emoji3526] trzymam kciuki za wszystkie wizytujace dzisiaj [emoji1696] dzisiaj zaczął się u mnie 6 tydzień, od kilku dni odrzuca mnie od kawy... [emoji849]
Preglife pokazuje, że 4+4 to np. 5 tydzień, czyli jesteś 5+1 ? I wtedy 6 ? Ja już się w tym pogubiłam. Według opisów kazdego etapu by mi się zgadzało 🙈
 
Ja mam 7tydzień więc liczę to jako 7+3 ale wg Preglife mam 8t (7+4) . Więc powiem wam że sama się mylę.
Do tego apka wyznacza mi termin na 4 lipca, inna wyliczyła na 5 lipca, w szpitalu dali mi 4 lipca a mój ginekolog 1 lipca 😂
 
reklama
Do góry