reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

@Eveline.eve jak tam po wizycie? Wyjaśniło się coś z tą zakrzepicą?

@Linka1290 , czyli niestety się pogorszyło? Jak wiesz, ja nigdy się z tym nie zetknęłam, ale czy wiesz już może jak to będzie wyglądać po porodzie? Może już można przeprowadzić jakąś konsultację odnośnie serduszka Twojego dziecka?
 
reklama
@bozenka21 pochwalil że uważam na siebie ale wyniki krwi wskazują coś zupełnie innego 😅 jest wszystko ok. Jedynie stresowałam wizyta i niestety wybiło 152/90 cisnienie i zwiększył mi dawkę leków na nadciśnienie 😞 i zapomniałam o tyle rzeczy spytać 🤷‍♀️ czy rekomenduje szczepienie na covid albo czy jeśli ja się urodziłam wczesniakiem to mojej też się to może trafić. A jak u Ciebie? Jak samopoczucie?
 
Ja rozmawiałam z cała rzesza lekarzy bo musiałam się upewnić. I wszyscy kazali mi się szczepić. Jestem już 2 tygodnie po pierwszej dawcę. Przez jeden dzień byłam taka rozbita ze przespałam cały dzień i bolała mnie ręka a tak to wszystko ok.
 
Ja rozmawiałam z cała rzesza lekarzy bo musiałam się upewnić. I wszyscy kazali mi się szczepić. Jestem już 2 tygodnie po pierwszej dawcę. Przez jeden dzień byłam taka rozbita ze przespałam cały dzień i bolała mnie ręka a tak to wszystko ok.
Ja prawie 2 tygodnie temu szczepiłam się na krztusiec a teraz 4 czerwca mam pierwszą dawkę Pfizera. Boję się tylko jak się będę czuła , bo np po tej szczepiące na krztusiec oprócz lekkiego bólu ręki to pod wieczór poczułam się troszkę senna, zmęczona a następny dzień praktycznie w większości przespałam.
 
Ja prawie 2 tygodnie temu szczepiłam się na krztusiec a teraz 4 czerwca mam pierwszą dawkę Pfizera. Boję się tylko jak się będę czuła , bo np po tej szczepiące na krztusiec oprócz lekkiego bólu ręki to pod wieczór poczułam się troszkę senna, zmęczona a następny dzień praktycznie w większości przespałam.
powiem ci ze ja po krztuscu gorzej się czułam niż pfizerze. Po krztuscu zrobiła mi się taka gulka na ramieniu i bolało około 5 dni. I tez byłam senna bardzo.
 
@bozenka21 z tego co zrozumialam.to fala zwrotna jest podobna, ale wczesniej byla niedomykalnosc protosystoliczna, a teraz jest holosystoliczna czyli trwa caly skurcz, to raczej niedobrze :( nie wiem jak dalej, lekarka mi tylkp mowila, ze bedzie trzeba zrobic echo serca dziecka po urodzeniu i kontrolowac czy sie domknie... ze nie jest to i tak powazna wada, ale ja sie obawiam ze po prostu ta wada jest albo spowodowana czyms gorszym albo jest cos co sprawia ze to sie powieksza :( nie wiem co robic, prosilam na usg zeby sprawdzila serce i ona twierdzi ze sprawdzila i ze poza ta niedomykalnoscia trojdzielna inne zastawki sa ok, ale nie wiem na ile mam wierzyc, podczas usg nic nie mowią tylko.potem :( Gdyby nie to ze biora tyle kasy to pewnie poszlabym skonsultowac to gdzies jeszcze.
 
@bozenka21 z tego co zrozumialam.to fala zwrotna jest podobna, ale wczesniej byla niedomykalnosc protosystoliczna, a teraz jest holosystoliczna czyli trwa caly skurcz, to raczej niedobrze :( nie wiem jak dalej, lekarka mi tylkp mowila, ze bedzie trzeba zrobic echo serca dziecka po urodzeniu i kontrolowac czy sie domknie... ze nie jest to i tak powazna wada, ale ja sie obawiam ze po prostu ta wada jest albo spowodowana czyms gorszym albo jest cos co sprawia ze to sie powieksza :( nie wiem co robic, prosilam na usg zeby sprawdzila serce i ona twierdzi ze sprawdzila i ze poza ta niedomykalnoscia trojdzielna inne zastawki sa ok, ale nie wiem na ile mam wierzyc, podczas usg nic nie mowią tylko.potem :( Gdyby nie to ze biora tyle kasy to pewnie poszlabym skonsultowac to gdzies jeszcze.
Przecież nikt ci nie odpowie jak będzie. Pewnie sami lekarze nie są do końca przewidzieć...urodzi się maluszek wtedy będą wiedzieć co i jak. Nie ma co panikować na zapas , bo to i tak nic nie da.
 
Dziewczynki! Szczepicie się przeciw covid? Mój gin mnie namawia, ja się trochę waham. Boje się, że dostanę wysokiej temp. i ogólnie przechoruje to szczepienie co może źle wpłynąć na malutkiego . Sama jestem ozdrowieńcem ale wiadomo, że to nieporównywalna ilość przeciwciał jak po szczepieniu. Sama nie wiem co robić 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Do góry