reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

Dziewczynki! Szczepicie się przeciw covid? Mój gin mnie namawia, ja się trochę waham. Boje się, że dostanę wysokiej temp. i ogólnie przechoruje to szczepienie co może źle wpłynąć na malutkiego . Sama jestem ozdrowieńcem ale wiadomo, że to nieporównywalna ilość przeciwciał jak po szczepieniu. Sama nie wiem co robić 🤷🏻‍♀️
Hej
Ja się nie szczepię, jestem ozdrowieńcem. A ozdrowieńcy mają swoje przeciwciała, udowodnili to naukowcy, że utrzymują się nawet 14 miesięcy :)
I nie można mylić swoich przeciwciał z przeciwciałami ze szczepionki.. nie mówiąc już nawet o tym, że to nie szczepionka, a eksperyment medyczny 🤐
 
reklama
Dziewczynki! Szczepicie się przeciw covid? Mój gin mnie namawia, ja się trochę waham. Boje się, że dostanę wysokiej temp. i ogólnie przechoruje to szczepienie co może źle wpłynąć na malutkiego . Sama jestem ozdrowieńcem ale wiadomo, że to nieporównywalna ilość przeciwciał jak po szczepieniu. Sama nie wiem co robić 🤷🏻‍♀️
Ja planuje od razu po porodzie
 
Dziewczynki! Szczepicie się przeciw covid? Mój gin mnie namawia, ja się trochę waham. Boje się, że dostanę wysokiej temp. i ogólnie przechoruje to szczepienie co może źle wpłynąć na malutkiego . Sama jestem ozdrowieńcem ale wiadomo, że to nieporównywalna ilość przeciwciał jak po szczepieniu. Sama nie wiem co robić [emoji2370]
Ja pierwszą dawkę przyjmuje teraz w pt. 4.06. - Pfizera
Również przeszłam na początku kwietnia covid ale nie mam pewności ile przeciwciał przekazałam Madzi dlatego wierzę w to , że dzięki szczepionce Madzia będzie miała ich więcej tym bardziej , że od pierwszej dawki może minąć 21 dni więc liczę ,że drugą dawkę będę mogła przyjść jeszcze przed porodem [emoji4].
 
Ja pierwszą dawkę przyjmuje teraz w pt. 4.06. - Pfizera
Również przeszłam na początku kwietnia covid ale nie mam pewności ile przeciwciał przekazałam Madzi dlatego wierzę w to , że dzięki szczepionce Madzia będzie miała ich więcej tym bardziej , że od pierwszej dawki może minąć 21 dni więc liczę ,że drugą dawkę będę mogła przyjść jeszcze przed porodem [emoji4].
A w którym tyg ciąży jesteś ?:)
 
Hej
Ja się nie szczepię, jestem ozdrowieńcem. A ozdrowieńcy mają swoje przeciwciała, udowodnili to naukowcy, że utrzymują się nawet 14 miesięcy :)
I nie można mylić swoich przeciwciał z przeciwciałami ze szczepionki.. nie mówiąc już nawet o tym, że to nie szczepionka, a eksperyment medyczny 🤐
Ja też jestem ozdrowieńcem i się nie szczepię. Moja gin ani słowem nie wspomina o szczepieniu..
 
Szpital od wczoraj wieczorem 😭 opuchlizna i ciśnienie rosło do 157/99. Jestem pod pompą magnezową. Dostałam sterydy na płuca dla małej i Cukier szybuje w górę. Oczywiście dieta cukrzycowa w szpitalu to mit. Zwykły bułkowy chleb i Cukier 168 a po dwóch godzinach 177 😞😡 kazali mi samej zwiększyć dawkę insuliny. A skąd ja mam wiedzieć ile 😡 diabetolog odbierze telefon dopiero w poniedziałek.
 
Szpital od wczoraj wieczorem 😭 opuchlizna i ciśnienie rosło do 157/99. Jestem pod pompą magnezową. Dostałam sterydy na płuca dla małej i Cukier szybuje w górę. Oczywiście dieta cukrzycowa w szpitalu to mit. Zwykły bułkowy chleb i Cukier 168 a po dwóch godzinach 177 😞😡 kazali mi samej zwiększyć dawkę insuliny. A skąd ja mam wiedzieć ile 😡 diabetolog odbierze telefon dopiero w poniedziałek.
trzymaj się!
 
reklama
@Eveline.eve , mi diabetolog kazała zwiększać o 2 jednostki, po 3 dniach z rzędu, kiedy cukier jest za wysoki. Ale ja mam tylko nocną.
I spytaj czy nie pomylili się z dietą, bo takie rzeczy tez sie zdarzają.
Trzymaj się!
 
Do góry