reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

U mnie 10+5 tc.🙂 Ja przez pierwsze tygodnie czułam się okropnie cały czas spałam o nowościach już nie wspomnę. Chociaż przez mdłości jestem 1.5kg na minusie 🙂 A że mam niewielką otyłość to dla mnie na plus 🤣 teraz od tygodnia troszkę lepiej mdłości trochę ustały tylko jeszcze senność została 🙂 piersi to różnie na początku bardzo mnie bolały A teraz różnie jeden dzień bardziej drugi mniej 🤷‍♀️ ja mam wizytę 11 stycznia. Szybko zleci zobaczysz 🙂
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja jestem tez ciężarówka na termin lipcowy 2021, chętnie do Was dołączę.
jak tam usg 1 trymestru? Testy pappa? Testy Nipt?
czy któraś czeka na wyniki?
Pozdrawiam
Hej. Ja dzisiaj byłam zrobić ten test pappa i przeziernosc karku. Na szczęście wszystko w porządku jest, bałam się trochę tych badań (szczególnie pobrania krwi).
Babka musiała 5x robić zdjęcie 😂 chyba ruchliwość po mnie odziedziczy 😂, ale i tak wyszły rozmazane.
 
U mnie 10+5 tc.[emoji846] Ja przez pierwsze tygodnie czułam się okropnie cały czas spałam o nowościach już nie wspomnę. Chociaż przez mdłości jestem 1.5kg na minusie [emoji846] A że mam niewielką otyłość to dla mnie na plus [emoji1787] teraz od tygodnia troszkę lepiej mdłości trochę ustały tylko jeszcze senność została [emoji846] piersi to różnie na początku bardzo mnie bolały A teraz różnie jeden dzień bardziej drugi mniej [emoji2368] ja mam wizytę 11 stycznia. Szybko zleci zobaczysz [emoji846]

Ja od początku czuje się dobrze kilka razy tylko mdłości żadnych wymiotów. Sporadycznie jakiś zapach mi przeszkadza... [emoji846] No i straszne zaparcia miałam, ale to przez to, że cała ciąża praktycznie na leżąco chociaż już od jakiegoś czasu na szczęście ustąpiły.
Przyzwyczajona jestem, że co tydzień miałam USG, a tu teraz prawie trzy tygodnie przerwy [emoji12]
Już staram się nie myśleć o tych piersiach dziś cały dzień się macam i chyba od tego zaczęły mnie boleć. [emoji1787]
 
U mnie 10+5 tc.[emoji846] Ja przez pierwsze tygodnie czułam się okropnie cały czas spałam o nowościach już nie wspomnę. Chociaż przez mdłości jestem 1.5kg na minusie [emoji846] A że mam niewielką otyłość to dla mnie na plus [emoji1787] teraz od tygodnia troszkę lepiej mdłości trochę ustały tylko jeszcze senność została [emoji846] piersi to różnie na początku bardzo mnie bolały A teraz różnie jeden dzień bardziej drugi mniej [emoji2368] ja mam wizytę 11 stycznia. Szybko zleci zobaczysz [emoji846]
Oj powiem Ci, że mi to tak szybko czas nie leci co innego gdybym mogła być aktywna [emoji846]
A to Ty masz zaraz niedługo po mnie wizytę czy to już będą u Ciebie badania prenatalne?
 
Ja od początku czuje się dobrze kilka razy tylko mdłości żadnych wymiotów. Sporadycznie jakiś zapach mi przeszkadza... [emoji846] No i straszne zaparcia miałam, ale to przez to, że cała ciąża praktycznie na leżąco chociaż już od jakiegoś czasu na szczęście ustąpiły.
Przyzwyczajona jestem, że co tydzień miałam USG, a tu teraz prawie trzy tygodnie przerwy [emoji12]
Już staram się nie myśleć o tych piersiach dziś cały dzień się macam i chyba od tego zaczęły mnie boleć. [emoji1787]
🤣 ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów po prostu ni A teraz...🙉 mało jem, cały czas śpię, zaparcia oczywiście też chociaż od kilku dni troszkę lepiej. Zapachy🤦‍♀️ wszystko mi przeszkadza 🙂 jak w pierwszej ciąży cały czas piłam kawę tak teraz nie mogę na nią patrzeć nawet 🤣 smaki mi się całkowicie zmieniły 🙂 nie stresuj się, na spokojnie , na pewno wszystko jest w porządku 🙂
 
Cześć dziewczyny, ja jestem tez ciężarówka na termin lipcowy 2021, chętnie do Was dołączę.
jak tam usg 1 trymestru? Testy pappa? Testy Nipt?
czy któraś czeka na wyniki?
Pozdrawiam
Ja dziś robiłam usg genetyczne i pappa. Usg wyszło bardzie dobrze a pappa zrobiłam żeby zrobić. Generalnie jestem bardzo spokojna od samego początku o tą dzidzie a dzisiejsze usg tylko uświadomilo mnie, że w tym spokoju mam rację i ciąża rozwija się książkowo.
Wynik pappa będę mieć za tydzień.
 
[emoji1787] ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów po prostu ni A teraz...[emoji86] mało jem, cały czas śpię, zaparcia oczywiście też chociaż od kilku dni troszkę lepiej. Zapachy[emoji2356] wszystko mi przeszkadza [emoji846] jak w pierwszej ciąży cały czas piłam kawę tak teraz nie mogę na nią patrzeć nawet [emoji1787] smaki mi się całkowicie zmieniły [emoji846] nie stresuj się, na spokojnie , na pewno wszystko jest w porządku [emoji846]
Hehe z tą kawą to ja przed ciążą nie wyobrażałam sobie bez niej dnia,a teraz dla mnie nie istnieje. Nie tyle co nie mogę patrzeć na nią, ale nie mam wgl ochoty :)
No to fajnie u mnie już będzie ostatni dzwonek na to badanie bo 13+5, ale może poznam płeć [emoji16] jak coś to będziemy pisać po wizytach [emoji256]
 
reklama
Do góry