reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

Wadę którą ma mój synek nie można wykryć badaniami nieinwazyjnymi ... Może źle wyraziłam się pisząc że w ogóle nie będę robiła żadnych badań, chodziło mi o badanie PAPP-A itp . USG genetyczne będę miała 11 stycznia A wady serduszka to chyba troszkę później są rozpoznawane z tego co czytałam aczkolwiek mogę się mylić. Każdy ma swoje zdanie na ten temat i swoje doświadczenia 😒
No tak, zrozumiałam, żę usg nie zamierzasz robić:) co do pappa to mam takie samo zdanie, że więcej miesza niż wskazuje na coś (no może ew. patologie łożyska). Już wolę zapłacić za nifty, a w razie co amniopunkcja.
 
reklama
No tak, zrozumiałam, żę usg nie zamierzasz robić:) co do pappa to mam takie samo zdanie, że więcej miesza niż wskazuje na coś (no może ew. patologie łożyska). Już wolę zapłacić za nifty, a w razie co amniopunkcja.
Chyba przez to że w nocy pisałam to nie przekazała tego co chciałam 🤦‍♀️ USG genetyczne jak najbardziej chce mieć, już jestem właśnie umówiona na 11 Stycznia. Później badanie serduszka też oczywiście zrobię.🙂 ale PAPP-A raczej nie
 
Cześć dziewczyny! Termin mam na 24.07.2020 🎉
Również poproszę o dołączenie do prywatnego forum, bo to moja pierwsza ciąża i jestem kompletnie zielona w temacie 😄
 
Ja mam 31 Lat i nie będę robila prenatalnych....To moja druga ciąża, z pierwszym dzieckiem robiłam, co prawda były to badania inwazyjne bo miałam robiona amniopunkję i trochę żałuję że ją zrobiłam...otóż okazało się ze dzidziuś ma wadę genetyczną i tyle stresu i płaczu co przeżyłam... nie polecam . A tak naprawdę to nic to nie zmieniło w naszym życiu, synek się urodził i jest przeuroczym, rezolutnym 5cio latkiem, choroba niestety jest ale nie tak źle to wszystko wygląda jak wyobrażałam sobie w ciąży[emoji846] Dlatego teraz zdecydowaliśmy że nie będę robiła badań prenatalnych . Będzie co ma być [emoji846] a czuje w głębi serca że będzie dobrze [emoji846]

Przykro mi, że przeszłaś przez taki ogromny stres :( Mi lekarz nawet nie proponował tego testu pappa tylko sama go zapytałam, ponieważ jeszcze nie mam dzieci i myślałam, że każda kobieta powinna ten test zrobić. Ja postanowiłam, że zrobię tylko USG prenatalne też czuję, że wszystko będzie dobrze [emoji256]
I napewno będzie dobrze u Ciebie jak i u mnie [emoji4]
 
Przykro mi, że przeszłaś przez taki ogromny stres :( Mi lekarz nawet nie proponował tego testu pappa tylko sama go zapytałam, ponieważ jeszcze nie mam dzieci i myślałam, że każda kobieta powinna ten test zrobić. Ja postanowiłam, że zrobię tylko USG prenatalne też czuję, że wszystko będzie dobrze [emoji256]
I napewno będzie dobrze u Ciebie jak i u mnie [emoji4]
Mi w pierwszej ciąży też lekarz nie proponował też robiłam na własną rękę A teraz już na pierwszej wizycie zostałam poinformowana o takiej możliwości ale teraz już inaczej trochę do tego podchodzę...
Na pewno wszystko będzie dobrze u Ciebie trzymam mocno kciuki🙂
A który tydzień u Ciebie ?
 
reklama
Mi w pierwszej ciąży też lekarz nie proponował też robiłam na własną rękę A teraz już na pierwszej wizycie zostałam poinformowana o takiej możliwości ale teraz już inaczej trochę do tego podchodzę...
Na pewno wszystko będzie dobrze u Ciebie trzymam mocno kciuki[emoji846]
A który tydzień u Ciebie ?

Nie dziwię Ci się skoro jesteś po takich przejściach ...
U mnie 12+2 tc :) a u Ciebie?
Dziś zaczęłam czuć jakiś niepokój trochę przestały mnie boleć piersi i odrazu milion myśli w głowie, ale dziewczyny na grupie pisały, że u nich też ból się zmniejszył.
Wizyta dopiero 7 stycznia chyba do tego czasu osiwieje :)
 
Do góry