reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Cześć, macie jakieś godne polecenia książki/poradniki na temat ciąży? Ja kupiłam coś takiego. Całkiem fajnie napisana.
20201203_131444.jpg


U mnie z objawami póki co jakoś spokojnie. Mdłości rano jak jestem głodna, poza tym ok. Piersi raz bolą bardziej, raz mniej. Chociaż chyba wolę jak bolą bardziej, spokojniejsza jestem 😉
 
reklama
Ja mam tak okropna ochote na kluski slaskie z sosem, ze lepilam kluchy caly ranek a teraz robie gulasz wolowy do nich 🤣
Zreszta ostatnio najbardziej mi wchodza ziemniaki z sosem pieczeniowym (tym z torebki) i makaron z pesto. Wszystko co smazone mnie odrzucilo, odrzucilo mnie nawet od masla, bo mi smierdzi tluszczem. Zreszta mam wrazenie, ze mam nadwrazliwosc wechowa jakas, bo 99% rzeczy mi smierdzi
 
Zawsze byłam na granicy wagi normalnej i niedowagi. [emoji2372] ale na samym początku ciąży przytyłam 1,5kg więc wydaje mi się że waga sama w sobie jest ok, z dzidzia mam nadzieję że też, za tydzień mam wizytę i kolejne usg [emoji3064]
A masz niedowage??
Bo jeśli nie to się nie martw - maleństwo wyciągnięcie z Ciebie witaminy ... Jeśli z dzieckiem wszystko w porządku to spadek wagi nie jest niebezpieczny..
 
Dziewczyny od wczoraj leze, duzo spie. Dzis jakby mniej ciagna plecy i podbrzusze. Nie zauwazylam juz plamienia, mam nadzieje ze nie wroci. Modle sie o to calym sercem. Ze wszystko juz bedzie tylko dobrze.
Będzie dobrze, trzymam kciuki
Dziewczyny dzisiaj o 17 mam teleporade z ginem z Medicoveru. Myślicie że da mi skierowanie na badania krwi te podstawowe? Dostałam od mojego gina prywatnie, ale oczywiście chce je zrobić za darmo z pakietu. Obawiam się tylko że mi powie, że najpierw się muszę pokazać w placówce/prowadzić ciążę dwutorowo a na to nie mam czasu pracując. A zaoszczędzilabym z 300zl na samych badaniach krwi które mam teraz do zrobienia ...
A nie możesz powiedzieć że byłaś prywatnie ale będziesz chodzić też na NFZ? Nie robią łaski, że przepiszą
Cześć, macie jakieś godne polecenia książki/poradniki na temat ciąży? Ja kupiłam coś takiego. Całkiem fajnie napisana. Zobacz załącznik 1209732

U mnie z objawami póki co jakoś spokojnie. Mdłości rano jak jestem głodna, poza tym ok. Piersi raz bolą bardziej, raz mniej. Chociaż chyba wolę jak bolą bardziej, spokojniejsza jestem 😉
Ja mam stara książkę, muszę ją odkopać "w oczekiwaniu na dziecko"
 
Ja mam tak okropna ochote na kluski slaskie z sosem, ze lepilam kluchy caly ranek a teraz robie gulasz wolowy do nich 🤣
Zreszta ostatnio najbardziej mi wchodza ziemniaki z sosem pieczeniowym (tym z torebki) i makaron z pesto. Wszystko co smazone mnie odrzucilo, odrzucilo mnie nawet od masla, bo mi smierdzi tluszczem. Zreszta mam wrazenie, ze mam nadwrazliwosc wechowa jakas, bo 99% rzeczy mi smierdzi
Ja to samo, nadwrazliwosc wechowa, dobre okreslenie 🤣
 
Dziewczyny dzisiaj o 17 mam teleporade z ginem z Medicoveru. Myślicie że da mi skierowanie na badania krwi te podstawowe? Dostałam od mojego gina prywatnie, ale oczywiście chce je zrobić za darmo z pakietu. Obawiam się tylko że mi powie, że najpierw się muszę pokazać w placówce/prowadzić ciążę dwutorowo a na to nie mam czasu pracując. A zaoszczędzilabym z 300zl na samych badaniach krwi które mam teraz do zrobienia ...
Nie wiem jak jest w Medicoverze, ale ja mam pakiet z PZU i na teleporadzie mi bez problemu dali skierowania na wszystkie badania krwi (i to zanim byłam pierwszy raz u ginekologa). Po prostu powiedz, że jesteś w ciąży i potrzebujesz zrobić wszystkie badania. Na pewno warto chociaż spróbować 😉
 
Dziewczyny dzisiaj o 17 mam teleporade z ginem z Medicoveru. Myślicie że da mi skierowanie na badania krwi te podstawowe? Dostałam od mojego gina prywatnie, ale oczywiście chce je zrobić za darmo z pakietu. Obawiam się tylko że mi powie, że najpierw się muszę pokazać w placówce/prowadzić ciążę dwutorowo a na to nie mam czasu pracując. A zaoszczędzilabym z 300zl na samych badaniach krwi które mam teraz do zrobienia ...
Ja w luxmedzie miałam teleporade i dostałam skierowania na wszystkie badania nawet nie musiałam jakie potrzebuje dr powiedział że on wie co mi wystawić i wszytsko mam w systemie w przyszłym tygodniu się na badania krwi wszystkie łącznie z podstawówka morfologia i siuskami wybiore
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj o 17 mam teleporade z ginem z Medicoveru. Myślicie że da mi skierowanie na badania krwi te podstawowe? Dostałam od mojego gina prywatnie, ale oczywiście chce je zrobić za darmo z pakietu. Obawiam się tylko że mi powie, że najpierw się muszę pokazać w placówce/prowadzić ciążę dwutorowo a na to nie mam czasu pracując. A zaoszczędzilabym z 300zl na samych badaniach krwi które mam teraz do zrobienia ...
Mi na teleporadzie dała bez problemu podstawowe, pappa z krwi i prenatalne usg, na podstawie skierowań w swoim profilu umawiasz się na wizyty :)
 
Do góry