reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Tez jestem za zamknietym :)

Ja niby apetyt mam, ale bardzo szybko jestem najedzona a z „najedzona” do „bede wymiotowac” przechodze w ulamku sekundy. Mdlosci mam juz duzo mniejsze i zazwyczaj juz tylko wieczorami (na szczescie), za to jak nie mam stanika to mam wrazenie, ze chce mi urwac piersi, tak bola (tez zwlaszcza wieczorami).

Widzialam, ze rozmawialyscie o dzwieku serduszka - mnie poprzednia gin puscila dzwiek w 7 tyg, nawet nie wiedzialam, ze nie wolno - nowy ginekolog juz nie puszczal dzwieku. Mam nadzieje, ze nie zaszkodzilo to malenstwu.

Co do Swiat - pierwszy raz w tym roku nie czuje ich magii, nie chce mi sie dekorowac domu (zwykle juz 1 grudnia mialam choinke), jedyne co mi sie chce to karpia i salatki jarzynowej. My idziemy na gotowe do moich rodzicow i do tesciow, wiec ja w domu tylko salatke jarzynowa zrobie i kapusniaczki.

W ogole jestem na L4 juz ponad miesiac (najpierw bylam chora, pozniej dostalam od razu ze wzgl na ciaze, bo jestem fryzjerka i duze ryzyko covidu) i powiem Wam, ze jakos ciezko mi sobie znalezc jakies zajecie sensowne i mam poczucie marnowania czasu
Witam koleżankę po fachu.. 🙂
Ja dalej pracuje przed świętami nie odpuściły by mi klientki... Najgorzej że cały czas jest człowiek oglądany a w zeszłym tyg wspominały jak to ciężko było jak mnie nie było przez pierwszą ciążę i aż się boje nawet informować swoich klientów.. 🙈

I ad zamkniętego wątku jestem za.. :)
Dziewczyny tylko nie ma mnie na liście wpiszcie mnie termin porodu mam na 12.07 😘
 
Ufff, dziewczyny powiedziałam w pracy. Szef autentycznie się ucieszył i już mi proponuję abym na l4 leciała bo covid. Zobaczę jak będzie z moją energia bo na razie brak.
Co do wątku zamkniętego, jak najbardziej jestem za.
Fajny szef serio! Z resztą zauważyłam, że faceci (szefowie) są często bardziej wyrozumieli niż kobiety.. Nie wiem czemu tak.. przynajmniej po moich doświadczeniach i kobiet które znam.
 
Dzisiaj u mnie 7t1d wizytę mam na 16.30 jakoś tak jestem spokojniejsza niż przy pierwszej wizycie. Stresik będzie pewnie pod samymi drzwiami gabinetu. Mam nadzieję, że dziś zobaczę dzidzię i serduszko.
Ostatnio pisalo kilka dziewczyn, że złe wyniki glukozy mają więc też trochę się obawiałam ale odebrałam wynik jest 78 więc chyba super. A TSH 1,66 więc patrzę u mnie hormony aż tak nie rozchwiały wszystkiego.
 
reklama
Hej :) ja miałam w zeszłym tyg. okropne mdlosci, od wczoraj juz prawie ich nie mam i powiem Wam, że może to głupie ale wolałam się źle czuć, przynajmniej miałam objawy i sie nie martwiłam. Dzis u mnie 7t2d i o 15:15 mam wizytę, nie mogę się już doczekać, liczę na 💗. Myślałam, że nie będę się stresować ale juz zaczynam... dziś też ostatni dzień pracuje, bo chce iść na l4, jestem bardzo senna ostatnio i w dzień prawie codziennie spie :D

Co do zamkniętego wątku to oczywiście też jestem za :)
 
Do góry