reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Hej dziewczyny :) Dołączę do was. Pierwszą wizytę u lekarza mam w środę (7tydzień) i trochę się boję. Od czasów starania się o dziecko wyrobiłam sobie nawyk mierzenia rano temperatury i teraz dalej mierzę, żeby się upewnić czy wszystko ok. Prawie cały czas mam powyżej 37 stopni a dzisiaj temperatura mi spadła do 36.94 😣 Macie może jakieś doświadczenia czy taki spadek może świadczyć o nieprawidłowościach?
 
reklama
A mnie dalej ta ciąża oszczędza, zero zmęczenia, zero mdłości, apetyt jak zwykle, kawę piję tylko często taki "kapeć" w ustach mam
Zazdroszczę Ci [emoji6], ja myślałam , że już mi mijają te całe mdłości [emoji1785] i te [emoji2961] a tu wróciło tak znienacka... Ostatnio nie wiem na co mam ochotę , dosłownie nie wiem co zjeść , żeby nie było mi niedobrze.
 
Dziewczyny. Wraz ze studentami psychologii chcemy stworzyć/udostępnić narzędzia, dzięki którym każda z mam z brzuszkiem i w połogu będzie mogła zadbać o swoje emocje. Dlatego też przygotowałam całkowicie anonimową ankietę, której wypełnienie zajmuje średnio 10 minut. (jeśli udostępnisz w niej login, nikt poza mną go nie pozna)

Dlaczego to robimy? Od marca coraz więcej dziewczyn z forum zgłasza się do mnie z różnymi sytuacjami kryzysowymi ( dziękuję za zaufanie). I już wiadomo, że w sytuacji pandemii warto zadbać o samopoczucie i zdrowie psychiczne. A zależy mi ( a właściwie całej grupie, z którą pracuję), żebyś czas ciąży i połogu przeżyła możliwie jak najspokojniej.

Bardzo proszę wypełnij ankietę (nawet, jeśli czujesz się ok). Pomożesz innym mamom. Jeśli masz jakieś pytania, bądź wątpliwości - napisz do mnie. Ostatnią dużą BB ankietę wypełniło prawie 1000 osób. Liczę, że tym razem będzie podobnie. Bo w BB dziewczynach jest siła i sa najlepsze - w ciągu pierwszych 10 minut dostałam 17 ankiet :) Ogromnie dziękuję każdej z was za pomoc. Zdjęcie dla przykucia uwagi :)
P.S. A czy wy nie chcecie działu zamkniętego?
Zobacz załącznik 1208120
U mnie jest tragedia z jedzeniem obiadu. Moj mąż uwielbia mięso, a ja sie mecze, obojętne jakie jest na obiad. Myślałam, ze z ryba będzie lepiej ale nic z tego, próbowałam piersc z kaczki to samo.
Poza tym potwierdzam tak jak wczesniej dziewczyny pisały pomarańcze, mandarynki, jabłka mogę jeść bez ograniczeń. Do tego bułki z żółtym serem.
Ja pracuje jeszcze ale po pracy jestem tak zmęczona i senna, ze nie jestem w stanie prawie nic zrobić.

Ja to samo, z żółtym serem i majonezem 😋 Oprócz tego jak większość tu na forum cytrusy tonami.
 
Dziewczyny. Wraz ze studentami psychologii chcemy stworzyć/udostępnić narzędzia, dzięki którym każda z mam z brzuszkiem i w połogu będzie mogła zadbać o swoje emocje. Dlatego też przygotowałam całkowicie anonimową ankietę, której wypełnienie zajmuje średnio 10 minut. (jeśli udostępnisz w niej login, nikt poza mną go nie pozna)

Dlaczego to robimy? Od marca coraz więcej dziewczyn z forum zgłasza się do mnie z różnymi sytuacjami kryzysowymi ( dziękuję za zaufanie). I już wiadomo, że w sytuacji pandemii warto zadbać o samopoczucie i zdrowie psychiczne. A zależy mi ( a właściwie całej grupie, z którą pracuję), żebyś czas ciąży i połogu przeżyła możliwie jak najspokojniej.

Bardzo proszę wypełnij ankietę (nawet, jeśli czujesz się ok). Pomożesz innym mamom. Jeśli masz jakieś pytania, bądź wątpliwości - napisz do mnie. Ostatnią dużą BB ankietę wypełniło prawie 1000 osób. Liczę, że tym razem będzie podobnie. Bo w BB dziewczynach jest siła i sa najlepsze - w ciągu pierwszych 10 minut dostałam 17 ankiet :) Ogromnie dziękuję każdej z was za pomoc. Zdjęcie dla przykucia uwagi :)
P.S. A czy wy nie chcecie działu zamkniętego?
Zobacz załącznik 1208120
Wątek zamknięty jak najbardziej już pora.
Proponuję, aby @lady87, która utworzyła ten wątek, sporządziła listę, na którą wpiszą się osoby chętne na wątek prywatny.
 
Ja to samo, z żółtym serem i majonezem 😋 Oprócz tego jak większość tu na forum cytrusy tonami.
Ja mam faze na kanapki wlasnie z serem, albo z pasztetem warzywnym, banany i jabłka. Kiedyś jadłam jedno jabłko na miesiąc, a teraz 4 dziennie.
Ogólnie ja nie gotuje jedzenia Polskiego często, a jak już to zazwyczaj kotlety..
W zeszłym tygodniu miałam non stop ochotę na nasze jedzenie a jak je już ugotowałam to dwie łyżki i ochota przeszła...
Mam w lodówce prawie cały gar fasolki.. :( ochoty na nią brak!
 
Dzisiaj mam ciut więcej energii. Choć bolą mnie okolice nerek, czuje kłucie w sutkach i ból piersi. zaczęły mi puchnąć kostki :( w poprzedniej ciąży miałam tak na końcu. I tak bardzo mnie wszystko denerwuj :( nie czuje magii świąt... Czuje zmęczenie i rozdrażnienie. Jak u Was z samopoczuciem? Jak przygotowania do świąt ?
Pijesz duzo wody? Mnie nerki bola jak malo wypije.
Ja póki co nie zaczelam jeszcze przygotowan do świat, musze zacząć prezenty ogarniac
 
Wątek zamknięty bardzo chętnie! Wszyscy wtedy jakoś bardziej się otwierają i zbliżają do siebie.. :)
To prawda, dlatego ważne jest, aby były tam tylko osoby, które się aktywnie udzielają i „dają coś od siebie”, a nie tylko czytają jak dobrą książkę. Tym bardziej, że z doświadczenia wiem, że potem pisze się tam dużo prywatnych i bardzo osobistych rzeczy.
 
To prawda, dlatego ważne jest, aby były tam tylko osoby, które się aktywnie udzielają i „dają coś od siebie”, a nie tylko czytają jak dobrą książkę. Tym bardziej, że z doświadczenia wiem, że potem pisze się tam dużo prywatnych i bardzo osobistych rzeczy.
Wiem, ze pozniej tez mozna zrobić selekcje i ewentualnie usunac osoby, ktore nic nie piszą.
 
reklama
Do góry