reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Hejka dziewczyny.
U mnie tragedia, strasznie źle się czuję 🙄pod bacznym okiem męża zmuszam się do jedzenia. Okropnie chce mi się spać🥱 zrobiłam się strasznieeeeee leniwa.
Co do świąt... jestem daleko...... w tyle.
W tym tygodniu muszę prezenty na mikołaja kupić a i jeszcze okna umyć i postroić 😳
Może już kupię też na dzieciątko 🤔
Ach zapomniałam o pierniczkach, już powinnam je zrobić😳

Co do forum zamkniętego... no to już chyba czas na nie.

Dzisiaj wizyta ale jestem bardzo spokojna. Może przez te zmęczenie nawet nie chce mi się stresować🤨
Ja do świąt w ogóle nie przygotowana w tym roku. Będziemy tylko we trójkę. Nikt do nas przylecieć nie może..
Powodzenia dziś na wizycie :)
 
reklama
Rowniez jestem za zamknietym forum :) milego i spokojnego dnia dziewczyny :) ja od dzis nie ide juz do pracy, dostalam zakaz z firmy :) tak to tu w DE wygladaz albo sie pracuje do 32 tc, albo dostaje sie zakaz pracy :)

Strasznie mnie dzis mdli, wszystko jest ble. Na wadze -2kg, nie martwi mnie to bo z corka mialam -7kg do 6 mies.ciazy, ale czuje sie jak flak troszke. Mam silne zawroty glowy, czego wczesniej z objawow ciazy nie znalam.
 
Rowniez jestem za zamknietym forum :) milego i spokojnego dnia dziewczyny :) ja od dzis nie ide juz do pracy, dostalam zakaz z firmy :) tak to tu w DE wygladaz albo sie pracuje do 32 tc, albo dostaje sie zakaz pracy :)

Strasznie mnie dzis mdli, wszystko jest ble. Na wadze -2kg, nie martwi mnie to bo z corka mialam -7kg do 6 mies.ciazy, ale czuje sie jak flak troszke. Mam silne zawroty glowy, czego wczesniej z objawow ciazy nie znalam.
O troche zazdroszczę tego zakazu pracy aczkolwiek teraz bylam w domu tydzien to umierałam z nudów. Może będę chodzic do pracy po nowym roku tylko na kilka godzin dziennie.. a potem wcale.. zobaczymy .

Ja tam mam apetyt za czworo.. troche mnie to przeraża.. :(
 
O troche zazdroszczę tego zakazu pracy aczkolwiek teraz bylam w domu tydzien to umierałam z nudów. Może będę chodzic do pracy po nowym roku tylko na kilka godzin dziennie.. a potem wcale.. zobaczymy .

Ja tam mam apetyt za czworo.. troche mnie to przeraża.. :(
Ja tak samo :/ mogłabym jeść i jeść :/
 
Gdzieś słuchałam wypowiedź lekarza że najnowsze NIEZALEŻNE badania wykazały że noszenie maseczek zmniejsza szansę na zarazenie i rozprzestrzenianie się wirusa o 1% .... za to w szybkim tempie rozwija się grzybica płuc, jamy ustnej itp. Ja nie noszę jeśli nie muszę. Chirurg mówi że podczas operacji wymieniają maskę co ileś tam minut bo się nie nadaje ze względu na ilość zgromadzonych tam bakterii... a tak poza tym byłam u dwóch ginekolog i każdy z nich mówi że nosi bo przychodnia wymaga ale gdyby nie musiał nie robił by tego i nie zmusza swoich pacjentek...
Niestety w służbie zdrowia też są ludzie lekkomyślni 🤷🏻‍♀️

Też noszę maseczkę, kiedy muszę. Mieszkam przy lesie, w spokojnym miejscu na obrzeżach miasta, więc tu nie ma tłumów. Ale jak idę do sklepu czy w miejsce, gdzie będzie dużo ludzi, to zakładam i tyle.

Jak w tym spocie tv, każdy decyduje, którą maseczkę wybiera 😉
 
reklama
Tez jestem za zamknietym :)

Ja niby apetyt mam, ale bardzo szybko jestem najedzona a z „najedzona” do „bede wymiotowac” przechodze w ulamku sekundy. Mdlosci mam juz duzo mniejsze i zazwyczaj juz tylko wieczorami (na szczescie), za to jak nie mam stanika to mam wrazenie, ze chce mi urwac piersi, tak bola (tez zwlaszcza wieczorami).

Widzialam, ze rozmawialyscie o dzwieku serduszka - mnie poprzednia gin puscila dzwiek w 7 tyg, nawet nie wiedzialam, ze nie wolno - nowy ginekolog juz nie puszczal dzwieku. Mam nadzieje, ze nie zaszkodzilo to malenstwu.

Co do Swiat - pierwszy raz w tym roku nie czuje ich magii, nie chce mi sie dekorowac domu (zwykle juz 1 grudnia mialam choinke), jedyne co mi sie chce to karpia i salatki jarzynowej. My idziemy na gotowe do moich rodzicow i do tesciow, wiec ja w domu tylko salatke jarzynowa zrobie i kapusniaczki.

W ogole jestem na L4 juz ponad miesiac (najpierw bylam chora, pozniej dostalam od razu ze wzgl na ciaze, bo jestem fryzjerka i duze ryzyko covidu) i powiem Wam, ze jakos ciezko mi sobie znalezc jakies zajecie sensowne i mam poczucie marnowania czasu
 
Do góry