reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Hej ja mam 31 i dwójkę dzieci. Jak dobrze pójdzie to się wyrobie z 3 przed 35 tak jak planowałam 😁 Tzn z trzecim dzieckiem nie z kolejnymi haha Ja mam dziwny organizm bo w czasie ciąży najpierw chudnę a potem tyje ale ostatecznie waga sprzed ciąży = wadze pod koniec ciąży a po porodzie od razu -10kg jak staje na wagę w domu po szpitalu :-) Ale mam lekka nadwagę więc mi to pasuje. Jak teraz po porodzie znów będzie -10 to będę mieć wagę w normie bez nadwagi tylko będę musiała ja utrzymać :-) Jem zdrowo i nie ograniczam się w jedzeniu. Lekarz mówi że taki mój urok i tylko się cieszyć bo dzievi duże rodzę, pierwsze 3.5kg a drugie 4kg i długie 58cm i 59cm :-) Ale ja też wysoka jestem z mężem.
Ja Cię... to kolosy 😊u mnie pierwszy 2560g 53cm, drugi 3100g 53cm, trzeci 2700g 53 kruszynki 😉
 
reklama
Ja jestem ze slaska i mam 25lat, dzieci na stanie brak [emoji6]

Ja kłucia i pobolewanie jak na okres mam w tym tygodniu (5tc+) codziennie, niektóre nawet dosyć moc o, ale to dosłownie minuta dwie i odpuszcza. Ale są kilka, kilkanaście razy dziennie. Mam nadzieję że wszystko tam jest ok, dowiem się już we wtorek [emoji6]
 
reklama
Do góry