reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Czy wg was normalne są takie jednorazowe bóle, że np leżę i nagle ból jakbym na igłę 10 centymetrową usiadła i od razu wstała ?
akurat ja tak nie mam, raczej jak się przekręcam z boku na bok, albo wstanę z pozycji leżącej zbyt gwałtownie, to mnie pociągnie brzuch i to tyle w zasadzie.
 
reklama
Hej ja mam 31 i dwójkę dzieci. Jak dobrze pójdzie to się wyrobie z 3 przed 35 tak jak planowałam 😁 Tzn z trzecim dzieckiem nie z kolejnymi haha Ja mam dziwny organizm bo w czasie ciąży najpierw chudnę a potem tyje ale ostatecznie waga sprzed ciąży = wadze pod koniec ciąży a po porodzie od razu -10kg jak staje na wagę w domu po szpitalu :-) Ale mam lekka nadwagę więc mi to pasuje. Jak teraz po porodzie znów będzie -10 to będę mieć wagę w normie bez nadwagi tylko będę musiała ja utrzymać :-) Jem zdrowo i nie ograniczam się w jedzeniu. Lekarz mówi że taki mój urok i tylko się cieszyć bo dzievi duże rodzę, pierwsze 3.5kg a drugie 4kg i długie 58cm i 59cm :-) Ale ja też wysoka jestem z mężem.
 
reklama
Do góry