reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Dziewczyny .. ja wiem ze szybko ale macie jakies w glowie imiona takie ktore wyjatkowo wam sie podobaja.. Ja tak sobie myslalam ze syn to chyba Marcel by byl.. a corka zawsze mowilam Klara bo by byla Sara (to ja) i Klara 😅
córka ma na imię Gabriela więc już dawno sobie wymyśliłam że jeśli będzie dziewczynka to Izabela . A dla chłopca nic nie mam . Nawet jak syn się urodził to kilka dni myśleliśmy nad imieniem 🤔.
Mdłości nadal mnie nie opuszczają , ciągle głodna jestem a do tego głowa mnie boli i strasznie słaba jestem . Nawet nie mam siły całego forum przeczytać . Brzuch też już mi urósł więc chodzę w szerokich sukienkach , jutro mam wizytę u lekarza i potem muszę powiedzieć w pracy
 
reklama
córka ma na imię Gabriela więc już dawno sobie wymyśliłam że jeśli będzie dziewczynka to Izabela . A dla chłopca nic nie mam . Nawet jak syn się urodził to kilka dni myśleliśmy nad imieniem 🤔.
Mdłości nadal mnie nie opuszczają , ciągle głodna jestem a do tego głowa mnie boli i strasznie słaba jestem . Nawet nie mam siły całego forum przeczytać . Brzuch też już mi urósł więc chodzę w szerokich sukienkach , jutro mam wizytę u lekarza i potem muszę powiedzieć w pracy
Ja tez na dole jakas opuchnieta.. nie wiem jak to mozliwe.. Ja narazie zadnych mdlosci nic czuje sie dobrze.. nie narzekam 😂😂 poki co mam parcie na kanapki z serem pomidorem i cebula i slonecznik 😍
 
Ja tez na dole jakas opuchnieta.. nie wiem jak to mozliwe.. Ja narazie zadnych mdlosci nic czuje sie dobrze.. nie narzekam 😂😂 poki co mam parcie na kanapki z serem pomidorem i cebula i slonecznik 😍
Ja w każdej ciąży na początku mam parcie na pomidory, duużo pomidorów i sok pomarańczowy. Pomidor= potas,
sok pomarańczowy= witC i kas foliowy.
Teraz jeszcze dodatkowo chrzan jest na każdej kromce ;)
 
reklama
Dziewczyny co suplementujecie w ciąży?
Prenatal uno a od drugiego trymestru prenatal Duo, witamina D, magnez
Ja w każdej ciąży na początku mam parcie na pomidory, duużo pomidorów i sok pomarańczowy. Pomidor= potas,
sok pomarańczowy= witC i kas foliowy.
Teraz jeszcze dodatkowo chrzan jest na każdej kromce ;)
Ja też na pomidory!! Już przed testem jadłam je jak jabłka to mąż się śmiał że w ciąży z córką też na początku jadłam pomidory jak szalona. Właśnie chyba pójdę zjeść 🙈
 
Do góry