reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Ale dzis marnie sie czuje. W nocy obudzilam sie glodna, zjadlam kawalek kanapki. Ale rano juz mnie tak mdlilo z glodu a tu trzeba dziecko ogarnac...jak juz przyszla pora na mnie zebym zjadla sniadanie to jakos tak mi sie w glowie kołowalo ze musiałam isc sie polozyc.
 
reklama
Ale dzis marnie sie czuje. W nocy obudzilam sie glodna, zjadlam kawalek kanapki. Ale rano juz mnie tak mdlilo z glodu a tu trzeba dziecko ogarnac...jak juz przyszla pora na mnie zebym zjadla sniadanie to jakos tak mi sie w glowie kołowalo ze musiałam isc sie polozyc.
Znam ten ból :( mam to samo z tym że ja mam w domu 3latka, 5 latka i 7 latka z cukrzycą typ I. Musi jeść co 3 godziny wszystko trzeba zważyć i przeliczyć żeby podać insulinę i mierzenie cukru przed każdym posiłkiem i 2 razy w nocy:( czuje się czasem tak bezsilna... ale muszę się zmusić..
 
Znam ten ból :( mam to samo z tym że ja mam w domu 3latka, 5 latka i 7 latka z cukrzycą typ I. Musi jeść co 3 godziny wszystko trzeba zważyć i przeliczyć żeby podać insulinę i mierzenie cukru przed każdym posiłkiem i 2 razy w nocy:( czuje się czasem tak bezsilna... ale muszę się zmusić..
O to nie zazdroszcze. Ja mam jeszcze niejadka w domu wiec za nim wmusze to jedzenie to tez chwile zajmuje
 
Robiła już któraś z was te wszystkie badania z krwi?? Bo chodzę do elakrza prywatnie i wypisał mi skierowanie i pytanie brzmi czy to jest na nfz czy sama zapłacę?
 
reklama
Robiła już któraś z was te wszystkie badania z krwi?? Bo chodzę do elakrza prywatnie i wypisał mi skierowanie i pytanie brzmi czy to jest na nfz czy sama zapłacę?
Ja ide w tym tygodniu. Od prywatnego lekarza to placisz sama za badania. Mozesz ewentualnie załatwic sobie skierowanie od lekarza na nfz i wtedy masz za darmo.

A orientujecie sie czy wyniki tych wszystkich badan sa na drugi dzien czy czeka sie na ktores dluzej? Bo nie wiem czy nie powinnam isc wczesniej zeby wyniki juz byly na wizytę
 
Do góry