reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny czy któraś z Was również nie odczuwa żadnych zmian w piersiach? 😔
Ja też nie mam zmian, jedynie minimalnie stały się pełniejsze i brodawki większe. W poprzedniej ciąży tej co straciłam miałam ogromną bolesność już kilka dni po owulacji i powiększenie o rozmiar. Ale tym bym się nie sugerowała u każdego organizm inaczej ciążę traktuje. Mdłości też teraz nie mam, a w poprzedniej miałam masakrycznie razem z wymiotami aż do samego zabiegu. Jak to mówią każda ciąża inna
 
Ja teraz byłam na zwolnieniu przez covid ale od poniedziałku wracam do pracy... Ech jak mi się nie chce. Trochę dźwigania mam i ciągle gotuję 😂😂mam nadzieję, że uda mi się choć do połowy grudnia ukryć o ciąży
 
reklama
Hej
Jak minęła noc?
Mi o dziwo udało się spać...
Dalej objawów brak [emoji848]
Hej. Wczoraj po pracy z narzrczonym zrobiliśmy sobie drzemkę dlatego potem poszliśmy spać po 23 i o 6 obudził mnie kot [emoji250]bo głodny (a to ja jestem karmicielka) poszłam dalej spać i wstałam po 8.
Śniły mi się takie głupoty , że nawet mój Misiak miał rano ubaw,że coś gadałam. [emoji23]
Dziś czuję się wyjątkowo dobrze [emoji846] ale to możliwe, że dlatego , że już od poniedziałku jestem na L4. [emoji846]
 
Do góry