reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Dziewczyny czy któraś z was może kupywala bądź ma zamiar kupić organizer ciążowy? Np od mama ginekolog[emoji846] albo jakiś inny? Bo ja się właśnie zastanawiam i szukam i szukam i średnio mogę znaleźć może macie jakieś strony w necie z takimi rzeczami[emoji4]
Ja nie jestem gadzeciara, kilka razy próbowałam skłonić się do kalendarzy bo podobało mi się takie coś zorganizowane ale niestety to nie wypaliło u mnie. Ja wszystko w tel zapisuję
 
reklama
Hej, jestem po krzywej cukrowej i po wizycie u diabetologa, cukry na czczo od tygodnia ponad 100 więc niestety wjeżdża insulina na noc, uspokoiła mnie, że to dla dobra dziecka i, że jemu to nie szkodzi a tylko pomoże, dziewczyny z wyższym cukrem powiedziano mi, że im szybciej sie zareaguje tym lepiej i zdrowiej dla maluszka
Ja zawsze miałam cukry na czczo ok 80-90 u mnie z insulina był problem, aż się boję co teraz wyjdzie
 
Dziewczyny, ja tak rzuciłam wcześniej pomysł by stworzyć tabelkę w wordzie czy gdzies z i formacjami o nas, zrobiłoby się screen i wrzuciło jako zdjęcie na dodatkowy wątek, ale słabo bo mogę zająć się ta tabelka i wrzucić tyle ze później miałabym problem z edytowaniem bo jak będę na zwolnieniu to nie będę miała dostępu do kompa. Czy któraś ewentualnie później zechciałaby pobawić się w edytowanie jak dojdą nowe mamy?

Fajnie by było mieć podglad, jak macie na imię, ile lat, skąd jesteście i na kiedy termin porodu itd. :)
Ja bym wolala takie cos zrobic na prywatnym jak juz będziemy
 
Dziewczyny, a jaka macie aplikację? Bo ja mam: moja ciąża. 1 dc miałam 08.10 a termin porodu 17.07 i tak patrzę po waszych datach że coś tu nie gra, wy macie jakieś wcześniejsze, a różnimy się 1 dc tylko o 1 czy 2 dni
 
Ja używam ciąża + i też mi się różni od dziewczyn bo to zależy ilu dniowe masz cykle.
Dziewczyny, a jaka macie aplikację? Bo ja mam: moja ciąża. 1 dc miałam 08.10 a termin porodu 17.07 i tak patrzę po waszych datach że coś tu nie gra, wy macie jakieś wcześniejsze, a różnimy się 1 dc tylko o 1 czy 2 dni
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
2 kreseczki wyszly mi już dość dawno, bo jakoś pod koniec października 😁
Chciałam poczekać do wizyty, bo jakoś nie docierało do mnie, że jestem w ciąży 😉
W dniu wizyty 5+3 I termin na 12.07 💕
Na USG narazie pęcherzyk 1,60 cm i malutki zarodek 0,13 cm.
Jak myślicie, czy już za tydzień będzie szansa na ❤? :)
 
Do góry