reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Właśnie lekarz coś znalazł ale nie do końca jest pewny czy jest po pęcherzyk ciążowy czy coś innego. Dużo mówił o możliwości pozamacicznej dlatego się wystraszylam. Znalazł coś około 1,32 cm. Jak myślicie ? To wygląda jak pęcherzyk ?Zobacz załącznik 1197842
Za bardzo to analizujesz i niepotrzebnie się stresujesz. My nie jesteśmy lekarzami. Z tego co wiem zdrowy pęcherzyk powinien być raczej okrągły, pamietam że w mojej pierwszej ciąży którą straciłam był taki właśnie spłaszczony pęcherzyk, natomiast nie mówię ze tu tak jest bo nie robię zawodowo usg.
 
reklama
Samopoczucie dobre chociaż wczoraj rozmawiałam z moją przełożoną ,powiedziałam jej że jestem w ciąży ,jej reakcja mnie w...a i myślałam że się popłaczę .
Ja narazie o niczym nie myślę za niczym się nie rozglądam ze względu na poprzednią utraconą ciążę ,dla mnie to jeszcze za wcześnie .
Ja tez na razie nic nie szukam. Czekam chociaz do 12 tygodnia.

Hej ;)
U mnie w sumie w porządku, poprawił mi się humor dziś :) jedynie co to zmęczenie i nie wyspanie, bo moje dwa czorty już od 5 rządzą 🤣
Również myślę o leginsach, bo moje spodnie robią się ciasne :( w każdej ciąży szybko miałam brzuszek.
No a kawę pije z rana rozpuszczalna z mlekiem inaczej nie dałabym rady funkcjonować 🙈 tylko ja piję zawsze kawę z jednej łyżeczki , lekarka mówiła,że filiżanka czy dwie nie zaszkodzą dziecku.
Ile lat maja;) ?

Dziewczyny te które już są po wizytach, jakie badania zleca się na początku?
Morfologie, mocz, glukoza, tsh, p-ciala anty hcv, p-ciala anty hiv 1/2, toxoplazma igg i igm; wr, badanie p-cial p-RH
 
Też macie tak, że jest wam zimno a potem napady gorąca?? [emoji848] I tak w kółko... bo już się zastanawiam czy mnie coś bierze czy to te hormony i ciąża tak działają
Mi na samym początku bylo gorąco, mialam takie napady goraca. A teraz znów częściej mi zimno. Hormony chyba szaleją
 
reklama
Powiem wam dziewczyny, że 12 lat temu jak zaszłam w swoją 1 ciążę zrobiłam tylko jeden test ciążowy 😊 Nawer nie wiedziałam że jest coś takiego jak beta hcg😁 Ani razu, nawet będąc na sali porodowej nie przyszło mi do głowy, że cokolwiek może być nie tak, zero stresu 😊 A teraz zupełnie inaczej, cały czas się boję że to jest zbyt piękne... Masakra jakas 🤨 życzę wam wszystkim i sobie również abyśmy bez większych problemów i stresów czekały na czas porodu 😘
 
Do góry