reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

Właśnie lekarz coś znalazł ale nie do końca jest pewny czy jest po pęcherzyk ciążowy czy coś innego. Dużo mówił o możliwości pozamacicznej dlatego się wystraszylam. Znalazł coś około 1,32 cm. Jak myślicie ? To wygląda jak pęcherzyk ?Zobacz załącznik 1197842
Za bardzo to analizujesz i niepotrzebnie się stresujesz. My nie jesteśmy lekarzami. Z tego co wiem zdrowy pęcherzyk powinien być raczej okrągły, pamietam że w mojej pierwszej ciąży którą straciłam był taki właśnie spłaszczony pęcherzyk, natomiast nie mówię ze tu tak jest bo nie robię zawodowo usg.
 
reklama
Samopoczucie dobre chociaż wczoraj rozmawiałam z moją przełożoną ,powiedziałam jej że jestem w ciąży ,jej reakcja mnie w...a i myślałam że się popłaczę .
Ja narazie o niczym nie myślę za niczym się nie rozglądam ze względu na poprzednią utraconą ciążę ,dla mnie to jeszcze za wcześnie .
Ja tez na razie nic nie szukam. Czekam chociaz do 12 tygodnia.

Hej ;)
U mnie w sumie w porządku, poprawił mi się humor dziś :) jedynie co to zmęczenie i nie wyspanie, bo moje dwa czorty już od 5 rządzą 🤣
Również myślę o leginsach, bo moje spodnie robią się ciasne :( w każdej ciąży szybko miałam brzuszek.
No a kawę pije z rana rozpuszczalna z mlekiem inaczej nie dałabym rady funkcjonować 🙈 tylko ja piję zawsze kawę z jednej łyżeczki , lekarka mówiła,że filiżanka czy dwie nie zaszkodzą dziecku.
Ile lat maja;) ?

Dziewczyny te które już są po wizytach, jakie badania zleca się na początku?
Morfologie, mocz, glukoza, tsh, p-ciala anty hcv, p-ciala anty hiv 1/2, toxoplazma igg i igm; wr, badanie p-cial p-RH
 
Też macie tak, że jest wam zimno a potem napady gorąca?? [emoji848] I tak w kółko... bo już się zastanawiam czy mnie coś bierze czy to te hormony i ciąża tak działają
Mi na samym początku bylo gorąco, mialam takie napady goraca. A teraz znów częściej mi zimno. Hormony chyba szaleją
 
reklama
Powiem wam dziewczyny, że 12 lat temu jak zaszłam w swoją 1 ciążę zrobiłam tylko jeden test ciążowy 😊 Nawer nie wiedziałam że jest coś takiego jak beta hcg😁 Ani razu, nawet będąc na sali porodowej nie przyszło mi do głowy, że cokolwiek może być nie tak, zero stresu 😊 A teraz zupełnie inaczej, cały czas się boję że to jest zbyt piękne... Masakra jakas 🤨 życzę wam wszystkim i sobie również abyśmy bez większych problemów i stresów czekały na czas porodu 😘
 
Do góry