reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Ja od zawsze, zaraz po przebudzeniu robiłam kawę i dopiero po kawie jadłam jakies śniadanie, albo dopiero obiad... teraz nie dość że budzę się z mega miłościami, jestem głodna to i kawa przestała mi smakować tak jak przed ciąża, nawet taka słaba z jednej łyżeczki z mlekiem nie smakuje mi na tyle, że zazwyczaj zostawiam pół kubka... może po pierwszym trymestrze coś się zmieni [emoji6]
Dziewczyny a tak z ciekawości, czemu odstawiacie kawę skoro taka macie na nią ochotę? :) Przecież kawa nie jeet zabroniona w ciąży :)
 
Ja od zawsze, zaraz po przebudzeniu robiłam kawę i dopiero po kawie jadłam jakies śniadanie, albo dopiero obiad... teraz nie dość że budzę się z mega miłościami, jestem głodna to i kawa przestała mi smakować tak jak przed ciąża, nawet taka słaba z jednej łyżeczki z mlekiem nie smakuje mi na tyle, że zazwyczaj zostawiam pół kubka... może po pierwszym trymestrze coś się zmieni [emoji6]

No to ja miałam dokładnie tak samo i przeszło po pierwszym trymestrze. Ale pierwsza kawa po takim czasie była pyyyyyszna 😁 do teraz pamiętam jak się nią delektowałam 😂
 
@marina7 jak masz zaufanie do swojego lekarza to ja bym na spokojnie poczekała do kolejnej wizyty. Nie za dużo na tym etapie da się zrobić. Jeżeli to jakiś nowy lekarz to poszłabym gdzieś indziej skonsultować bo betę masz bardzo wysoką i tydzień też taki że pęcherzyk powinien być, choć różnie bywa tak jak dziewczyny piszą. Opcje są różne, może się okazać że za tydzień zobaczysz śliczny pęcherzyk.
 
Właśnie lekarz coś znalazł ale nie do końca jest pewny czy jest po pęcherzyk ciążowy czy coś innego.
 

Załączniki

  • IMG_20201105_214140.jpeg
    IMG_20201105_214140.jpeg
    78,9 KB · Wyświetleń: 145
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry