reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

Ja to mam fajna teściowa, wspolczuje wszystkim, którzy nie mogą się z nimi dogadac. Też wiem o rzeczach takich, które nawet dzieci nie wiedzą od niej.
Teraz jej ojciec w szpitalu (mówię na niego dziadek) dzwonię codziennie tylko i wyłącznie ja żeby się czegoś dowiedzieć, ona nie dzwoni, bo się szybko denerwuje i płaczę do słuchawki. Miałam dziwne przejścia z mężem np. Rozstanie na 3 msc, widzę że teściowa inaczej teraz na mnie 0atrzy. Nawst swojej córce nie dała numeru do lekarza, bo boi się, że zrobi awanturę, albo coś nagada.
 
reklama
Wiecie z czego się cieszę? Że byłam u lekarza wtedy i że widać tylko 1 mm pęcherzyka mnie uciewszyl, bo wiem że nie ma pozamacicznej, a tego obawiałam się najbardziej. Oczywiście nie strasze, ja tylko głośno mowie co czuje
 
Wiecie z czego się cieszę? Że byłam u lekarza wtedy i że widać tylko 1 mm pęcherzyka mnie uciewszyl, bo wiem że nie ma pozamacicznej, a tego obawiałam się najbardziej. Oczywiście nie strasze, ja tylko głośno mowie co czuje
Dlatego juz nie mogę sie doczekać wizyty u lekarza.. W którym tygodbiu bylo juz u ciebie widać?
 
Ja na razie oaza spokoju, czekam do 19.11 na wizytę i mam nadzieję że wszystko jest w jak najlepszym porządku
Wiecie z czego się cieszę? Że byłam u lekarza wtedy i że widać tylko 1 mm pęcherzyka mnie uciewszyl, bo wiem że nie ma pozamacicznej, a tego obawiałam się najbardziej. Oczywiście nie strasze, ja tylko głośno mowie co czuje
 
Jeszcze jak na złość ma włosy do połowy pleców a nie chce jej nic a nic o ciąży mówić bo pół miasta zaraz będzie wiedziało i wszystkim sensację zrobi ehhh moja teściowa jest koszmarna, jak tylko coś nie idzie po jej myśli to już fochy robi i pufa a to ciśnienie ma a to krzyknąć nie można a to uwagi jej zwrócić nie można bo już od razu ciśnienie puls i zawał ma [emoji23] a jak wasze teściowe ? Moja to z piekła rodem
Ja mam fajną teściową chociaż na początku nie było tak kolorowo , nie mogłam się z nią dogadać ale przykre doświadczenia zbliżyły nas do siebie . Bardzo nam pomaga i zawsze mogę na nią liczyć .
 
U mnie 3 ciąża i choć zawsze chciałam 3 to trudno mi się było zdecydować że już czas. Chyba z 1 i 2 łatwiej podjąć decyzję 🙂 no i w najbliższej rodzinie wszyscy mają 1-2 dzieci
Ja mam 5 letniego syna i teraz 6 tydzień jakoś. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Mam mdłości i brak apetytu. Jem na siłę chociaż troszkę a częściej. Niestety pojawiają się plamienia i obawiam się trochę. Jutro koniecznie idę do lekarza...
 
Dziewczyny od kiedy planujecie pójść na zwolnienie lekarskie? Ja pracuję w żłobku. Mam tam teraz siedlisko bakterii. Mój syn 5 letni teraz się trochę rozchorował i będę z nim tydzień na opiece. Planuję później pójść na zwolnienie, bo się przeciążyłam w pracy i troszkę plamienia mam. Boję się bo staraliśmy się z mężem ponad rok...
 
Jeszcze jak na złość ma włosy do połowy pleców a nie chce jej nic a nic o ciąży mówić bo pół miasta zaraz będzie wiedziało i wszystkim sensację zrobi ehhh moja teściowa jest koszmarna, jak tylko coś nie idzie po jej myśli to już fochy robi i pufa a to ciśnienie ma a to krzyknąć nie można a to uwagi jej zwrócić nie można bo już od razu ciśnienie puls i zawał ma [emoji23] a jak wasze teściowe ? Moja to z piekła rodem
Moja jest niby mila ale swoje mysli.. tak średnio za nią przepadam.
Aj temat rzeka ;) moze innym razem.
 
reklama
Jak wszystko będzie dobrze to luty-marzec [emoji4]
Dziewczyny od kiedy planujecie pójść na zwolnienie lekarskie? Ja pracuję w żłobku. Mam tam teraz siedlisko bakterii. Mój syn 5 letni teraz się trochę rozchorował i będę z nim tydzień na opiece. Planuję później pójść na zwolnienie, bo się przeciążyłam w pracy i troszkę plamienia mam. Boję się bo staraliśmy się z mężem ponad rok...
 
Do góry