reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Miałam dokładnie tak samo w 25dc kiedy rano robiłam betę z krwi. Nawet później pisałam do męża że albo jestem w ciąży, albo mam jakiegoś wirusa bo jestem bardzo słaba, kręci mi się w głowie, było mi niedobrze i miałam lekkie rozwolnienie. To był totalny szok gdy beta wyszła pozytywną ;) ale fakt był taki, że w tym czasie panował wirus bo koleżanki z pracy miały dokładnie te same objawy, moja ciotka też a w ciąży nie jest żadną oprócz mnie hihihi:) zrobiłam sobie syrop imbirowo-cytrynowy z miodem i dużo to piłam, nawet z wodą i teraz czuję się świetnie. Też straciłam poprzednią ciążę ale teraz jestem dziwnie spokojna, że wszystko będzie dobrze. Gratulacje i nie stresuj się 😘
Jakie proporcje na ten syrop :)?
 
Dziewczyny czy któraś z Was też ma takie problemy, ze spaniem? Dzisiaj pobudka o 5 po głupim śnie i juz nie dałam rady zasnąć ani wygodnie się ułożyć [emoji2360]
Ja tak mam od paru dni.

A slyszalyscie o czyms takim ze zwierzeta mogą wyczuc ze jestescie w ciąży?
Moj pies zaczal za mna łazic a zazwyczaj tego nie robi. Ciekawe czy to o to chodzi 🤔
 
Ja mam kota ale ten to zawsze swoimi drogami chodził tylko z rana ma ochotę na przytulasy to włazi do łóżka i zaczyna mruczeć. Wtedy trzeba go drapać [emoji28]
Ja tak mam od paru dni.

A slyszalyscie o czyms takim ze zwierzeta mogą wyczuc ze jestescie w ciąży?
Moj pies zaczal za mna łazic a zazwyczaj tego nie robi. Ciekawe czy to o to chodzi [emoji848]
 
reklama
Do góry