reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

A no to masz gorsza sytuację, ja pracuje 8-16 od poniedziałku do piątku, bardzo często kończę wcześniej. Praca siedząca, kontakt z klientem sporadyczny, częściej przez telefon, więc raczej na spokojnie, nie mam się za bardzo o co martwić [emoji848]
Ja też zamierzam powiedzieć po wizycie u lekarza tylko martwią mnie godziny pracy bo poki co pracuje po 10 h ale dwa dni pod rząd raczej nie więcej
 
reklama
Ja też nikomu prócz partnera nie powiedziałam. Dopóki nie zobaczę bijącego serduszka wole nic nie mówić. W pracy też nic nie mówię, zresztą dopiero co po macierzyńskim wróciłam, a i tak ciągle na opiece siedzę bo synek co chwilę chory. Do żłobka po przerwie 5 tygodniowej poszedł całkowicie zdrowy na dwa dni i już chory na zapalenie krtani masakra jakaś.
Co do objawów to od czasu do czasu bolą mnie jajniki i podbrzusze ale bardzo delikatnie no i piersi są bardzo tkliwe. Jestem bardziej na zapachy wyczulona i rano mam mdłości dopóki czegoś nie zjem. Życzę miłego weekendu[emoji4]
 
Ja też nikomu prócz partnera nie powiedziałam. Dopóki nie zobaczę bijącego serduszka wole nic nie mówić. W pracy też nic nie mówię, zresztą dopiero co po macierzyńskim wróciłam, a i tak ciągle na opiece siedzę bo synek co chwilę chory. Do żłobka po przerwie 5 tygodniowej poszedł całkowicie zdrowy na dwa dni i już chory na zapalenie krtani masakra jakaś.
Co do objawów to od czasu do czasu bolą mnie jajniki i podbrzusze ale bardzo delikatnie no i piersi są bardzo tkliwe. Jestem bardziej na zapachy wyczulona i rano mam mdłości dopóki czegoś nie zjem. Życzę miłego weekendu[emoji4]
Moje objawy tez podobne tylko mdłości nie mam narazie... No ja dzis do pracy także weekend zacznę o 21 😁 również życzę miłego weekendu ❤️
 
Dla których z Was to pierwsza dzidzia będzie, a które mają już dzieci, ile i w jakim wieku? [emoji4] Moja to pierwsza ciąża i wymarzona, od kiedy pamiętam marzyłam o rodzinie i dzieciach [emoji3059] zawsze mówiłam, że najpóźniej w wieku 23 będę miała no ale jakoś się tak przeciągnęło i obecnie mam prawie 26, ale uważam że teraz właśnie jest idealny moment na macierzyństwo [emoji4] mam brata 7 letniego więc moja dzidzia będzie miała prawie 8 letniego wujka [emoji23] z kuzynostwa również jestem najstarsza, a mój najmłodszy kuzyn ma obecnie 3 lata [emoji28] a jak wygląda u Was sytuacja? [emoji6]
 
Dla których z Was to pierwsza dzidzia będzie, a które mają już dzieci, ile i w jakim wieku? [emoji4] Moja to pierwsza ciąża i wymarzona, od kiedy pamiętam marzyłam o rodzinie i dzieciach [emoji3059] zawsze mówiłam, że najpóźniej w wieku 23 będę miała no ale jakoś się tak przeciągnęło i obecnie mam prawie 26, ale uważam że teraz właśnie jest idealny moment na macierzyństwo [emoji4] mam brata 7 letniego więc moja dzidzia będzie miała prawie 8 letniego wujka [emoji23] z kuzynostwa również jestem najstarsza, a mój najmłodszy kuzyn ma obecnie 3 lata [emoji28] a jak wygląda u Was sytuacja? [emoji6]
To moja pierwsza bardzo upragnioną ciąża ❤️ mam 28 lat i udało sie w 2 cyklu 🥰 noe moge sie doczekać pierwszej wizyty u ginekologa 😁
 
Ja również nie mogę się doczekać, mój mąż dalej nie dowierza, u nas w 3 cyklu się udało[emoji6] a już był lekko podłamany, że coś jest nie tak [emoji45]
To moja pierwsza bardzo upragnioną ciąża [emoji3590] mam 28 lat i udało sie w 2 cyklu [emoji3059] noe moge sie doczekać pierwszej wizyty u ginekologa [emoji16]
 
Ja również nie mogę się doczekać, mój mąż dalej nie dowierza, u nas w 3 cyklu się udało[emoji6] a już był lekko podłamany, że coś jest nie tak [emoji45]
Ja po pierwszym miesiącu juz sie bałam ze cos nie tak🙈 choc wiem, ze kobiety sie starają miesiącami a nawet latami..
Na kiedy masz termin? I kiedy masz gin?
 
Na 8 lipca wg apki, a wizytę na 19 listopada (przełom 7/8 tygodnia) żeby mieć pewność, że będzie już widać (mam nadzieję) bijące serduszko [emoji3590]
Ja po pierwszym miesiącu juz sie bałam ze cos nie tak[emoji85] choc wiem, ze kobiety sie starają miesiącami a nawet latami..
Na kiedy masz termin? I kiedy masz gin?
 
reklama
Do góry