reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Ja pracuje w żłobku i teraz się już zastanawiam nad zwolnieniem, bo żłobek to siedlisko bakterii
Ja też myślę kiedy poprosić o zwolnienie.. czy juz na pierwszej wizycie czy to przesada.. Triche sie boje ja też z dziećmi bo to salon rodzinny i połowa klientów to dzieci wiadomo bez masek itd
W którym tygodbiu jesteś?
 
Jakbym pracowała, to lekarz od razu daje l4. Ale jestem na macierzyńskim jeszcze miesiąc, więc nie wiem jak samy radę [emoji38]
Ja l4 od razu w 2 ciąży miałam, bo pracowalam fizycznie jako sprzedawca. A 1 ciąża stracona. Mój lekarz woli dmuchać na zimne, kocham tego swojego lekarza
 
A powiedziałyście juz w pracy, że jesteście w ciąży?
Ja tak ale tylko dla tego, że złożyłam o transfer do innej siedziby i chciałam być fair. Poprzednim razem powiedziałam kilku osobom a później czułam się głupio jak każdy mi współczuł. Póki co wiedza tylko 2 osoby poza moim facetem i tego się trzymam.
 
U mnie oprócz meza nikt nie wie i przynajmniej do 19.11 się nie dowie [emoji28]
Ja tak ale tylko dla tego, że złożyłam o transfer do innej siedziby i chciałam być fair. Poprzednim razem powiedziałam kilku osobom a później czułam się głupio jak każdy mi współczuł. Póki co wiedza tylko 2 osoby poza moim facetem i tego się trzymam.
 
reklama
Ja też zamierzam powiedzieć po wizycie u lekarza tylko martwią mnie godziny pracy bo poki co pracuje po 10 h ale dwa dni pod rząd raczej nie więcej
 
Do góry