reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Mi apka pokazała, że wczoraj powinnam mieć okres, zaś inna, że 2 listopada. Kreski nadal są słabe, ale nie dziwota jak śpię i co 2 godziny wstaje sikać.
Tyle tego dobrego, że nie słabną, a jest taka sama, więc nadzieja jest.
Zadzwoń do lekarza i mu to powiedz, przecież Cie nie wyśmieje, że się martwisz
Ja mam przepisany od ginekologa Duphaston 19-25dc, wyszły mi dwie kreski i telefonicznie miałam konsultacje z innym ginekologiem który stwierdził ze na razie mam brać dalej tą 1 tabletkę i nie zwiększać. Z tym że mam lekkie plamienia i dlatego pytam. Z tym że jeszcze jestem mocno przed terminem okresu dlatego się oficjalnie nie witałam bo się boje że to biochem.
 
Zastanawiam się czy czasem owulacja ci się nie przesunęła [emoji848]
Witajcie dziewczyny! To i ja się przyłącze :)
Termin na 7.07 [emoji3590]
dzis dostałam wyniki badań bety i mam 10,81. Miesiączkę miałam ostatnio 1 października więc chyba jest ok?. Jutro idę na kolejne pobieranie krwi i zastanawiam się kiedy udać się do lekarza [emoji848]
 
reklama
Witam,

Czy są już kobietki, którym wyszedł pozytywny test?
Witajcie dziewczyny, chętnie do Was dołaczę. Termin porodu mam co prawda na 30 czerwca (z OM) ale to jest moja czwarta ciąża i wiem, ze po USG ten termin się przesunie - moje dzieci na poczatku się nigdy nie spieszą, a w dodatku z doświadczenia wiem, ze bedę mieć wywoływany poród 10 dni po terminie jak zawsze, wiec i tak urodzę ok 10 lipca :)
Mam wiec nadzieję, ze mnie nie wyrzucicie z powodu tego szczegółu :)
 

Załączniki

  • WhatsApp Image 2020-10-28 at 07.59.32.jpeg
    WhatsApp Image 2020-10-28 at 07.59.32.jpeg
    102,1 KB · Wyświetleń: 107
Do góry