reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
U mnie kreski coraz ciemniejsze, z tym że ja ostatni raz sikam przed spaniem i następny dopiero rano. To mój dzisiejszy test:
Mi apka pokazała, że wczoraj powinnam mieć okres, zaś inna, że 2 listopada. Kreski nadal są słabe, ale nie dziwota jak śpię i co 2 godziny wstaje sikać.
Tyle tego dobrego, że nie słabną, a jest taka sama, więc nadzieja jest.
Zadzwoń do lekarza i mu to powiedz, przecież Cie nie wyśmieje, że się martwisz
IMG_20201030_062450.jpeg
 
Witamy, zapraszamy :) im nas więcej tym lepiej, oby jak najwięcej jeszcze testujących w listopadzie tutaj wpadło [emoji3590]
Witajcie dziewczyny, chętnie do Was dołaczę. Termin porodu mam co prawda na 30 czerwca (z OM) ale to jest moja czwarta ciąża i wiem, ze po USG ten termin się przesunie - moje dzieci na poczatku się nigdy nie spieszą, a w dodatku z doświadczenia wiem, ze bedę mieć wywoływany poród 10 dni po terminie jak zawsze, wiec i tak urodzę ok 10 lipca :)
Mam wiec nadzieję, ze mnie nie wyrzucicie z powodu tego szczegółu :)
 
Witamy, zapraszamy :) im nas więcej tym lepiej, oby jak najwięcej jeszcze testujących w listopadzie tutaj wpadło [emoji3590]
Dziękuję
Dziewczyny, dlaczego ten temat tak trudno znaleźć? Wszystkie miesiące są na górze, ja już ponad tydzień czekałam aż ktoś założy wątek :) a dzisiaj niechcący na niego wpadlam.
 
Chyba 22 dpo, co? Czy 22 dc jednak?
Witajcie dziewczyny, chętnie do Was dołaczę. Termin porodu mam co prawda na 30 czerwca (z OM) ale to jest moja czwarta ciąża i wiem, ze po USG ten termin się przesunie - moje dzieci na poczatku się nigdy nie spieszą, a w dodatku z doświadczenia wiem, ze bedę mieć wywoływany poród 10 dni po terminie jak zawsze, wiec i tak urodzę ok 10 lipca :)
Mam wiec nadzieję, ze mnie nie wyrzucicie z powodu tego szczegółu :)
 
reklama
Dziękuję
Dziewczyny, dlaczego ten temat tak trudno znaleźć? Wszystkie miesiące są na górze, ja już ponad tydzień czekałam aż ktoś założy wątek :) a dzisiaj niechcący na niego wpadlam.
Kiedy planujcie l 4?
Ja już rozmawiałam z szefem, bede pracować po 4 godziny dziennie w domu lub w biurze, tutaj już sama zdecyduje. Ale najpierw muszę przeszkolić osobę na moje miejsce. Także póki co nie planuje l4 :) zobaczymy jak będę się czuć bo to jest najważniejsza kwestia
 
Do góry